BGONAIR Live

Редом до Левски: Магнити с лика на Тодор Живков се продават за 1 евро във Враца


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
Българка
преди 2 часа
Харесвам 14 Не харесвам 3
Какви престъпления, 95% от националната инфраструктута е построена по онова време. А колко много построени неща бяха затрити. Цели индустриални комплекси. То и затова сме на това дереже в момента.
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 9 Не харесвам 2
Помня как такива като тая пaтка писала статията говориха че имал милярди
отговор Сигнализирай
21
Striker
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 10
Е нормално за сегашното равнище на интелект в държавата. Все пак Г$ан%ь*о си избра Гумен Боташ, който е.а България 10 години, набута ни в договора с Боташ, сега дава с 2 млрд. повече за същите олигархски фирми и милее за РуЗЗия, отколешния враг и окупатор на България. Вие сте седнали за едни магнити...
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 13 Не харесвам 3
Не беше рай живота при социализма, но беше доста по-добре от сега особено по отношение на здравеопазване, образование, сигурност, осигуряване, безопасност, грижи за деца, спокоен живот, здравословна и добра храна, жилища, но материално в битов план като битови стоки и битова техника не можеше да се сравнява със запада, а и как иначе, западът беше столетия напред, социализма - недоносче на 20-30 години. Но пак беше по-добре от сега.
отговор Сигнализирай
19
Перник е катастрофа
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 2
Ми.ризливите полицайки на България подслушват,унизяват и изтезават Българи в целият ЕС, Прокуратурата ги крепи!Ани Перник е луда!
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 3
Следва "Добре... И?"
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 13 Не харесвам 0
3a тoлkoз napu Ивaн Kocтoв npogage "Xuмko" Bpaцa, чe gaлu нe бeшe u no-мaлko...
отговор Сигнализирай
16
Човек от народа
преди 2 часа
Харесвам 13 Не харесвам 5
В една безпристрастно история Живков ще бъде звезда защото за своята България като Ботев докрай изгоря. Това е историята- ИСТИНАТА ЗА МИНАЛОТО на България. ОБИКНОВЕНИТЕ ХОРА от народа НИКОГА не са живели по-добре отколкото при Тодор Живков. За крадците депутати министри капиталисти и мафиотова разбира се не важи и затова те ужасно мразят и злобно плюят по другаря Тодор Живков но българският народ знае и помни и НИКОГА НЯМА ДА ЗАБРАВИ
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 14 Не харесвам 4
Какви престъпления е извършил бай Тошо. Човекът е национален герой!
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 15 Не харесвам 5
При Тодор Живков българите живееха значително по-добре от днес.
отговор Сигнализирай
Новини