BGONAIR Live

Между 10 и 20 години или доживотен затвор застрашават Асен Симеонов, отвлякъл Наталия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
анонимен
преди 34 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
7 години е бил негов неофициален баща. Време е било, да го научи на занаята. Водил го е на стаж.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 37 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
За 24 дни са ограбени 24 магазина, като от магазините изчезват по няколко килограма продукти. Толкова храна не могат да изядат 2 души, а нямат и хладилник в това горещо време. Въпросът е. Дали има и други все още не задържани за грабежи?
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 51 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Маааалиии, заради това тлъстото момиче и някаква брутална селска драма се изписаха по 10 статии на ден. Не е интересно, наистина! Драмите на бедните безпарични необразовани бачкатори не ни интересуват. Поредно доказателство, че не носят НИЩО на икономика и общество. Влезе ли тоя неук бедняк в затвора, е на издръжка на хитрите програмисти- ясно е.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
Толкова трябва да получи и убиецът в катастрофата на Владая!!! Състезателя ******
отговор Сигнализирай
10
Чичо
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
А какво стана с Майка и дъщеря-удушвачки на Пейо Пеев, ще има ли тях между 10 и 20 години или доживотен затвор по най-тежкото от обвиненията, както и конфискация на цялото или на част от имуществото?
отговор Сигнализирай
9
Веселинъ7112136860
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 1
А дали няма да е някак си почтенно да бъдем информирани за гледната точка на този,който някак си съвсем по еврейски му бива осъден преди съдът? Как може хората да вземат отношение ако се прикрива какво е казал и предстои да каже този мъж? Може да е виновен,може да не е първопричината за деянието той. Хайде нека да се позовем на обективност. Не казвам ,че не е престъпно да се отвлече едно дете,но е странно,че никой не ни съобщава какво мисли детето. Грижил ли се е за него,брутален ли е бил ?
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 2
Максим Стависки и един ден не лежа за убийства... Ама нали е руснак,за тях законите не важат...
отговор Сигнализирай
7
въпрос
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
а ако се окаже че детето е тръгнало по собствено желание какво правим ?
отговор Сигнализирай
6
Свидетел
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Цял свят видя как момичето върви свободно ,на няколко метра след него през населено място.
отговор Сигнализирай
5
Х
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
детето не е наранявано, изнасилвано или нещо, просто уплашено. За това даже 10 години са много.
отговор Сигнализирай
Новини