BGONAIR Live

"Бронята" на Радев дава кредит на доверие на кабинета, Йотова с най-голямо одобрение


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

80
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
Събитията със самолетите на САЩ за управление на удари по Иран ще доведат до проблеми за България и ще има недоволство голямо! Правителствените глашатаи трябва да знаят, че търпимостта е на критично ниска точка и нищо няма да се получи. Една две искри и ще има естествени протести, не организирани.
отговор Сигнализирай
79
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Единственото прогресивно откак Радев взе цялата власт са прогресивно нарастващия дефицит в бюджета
отговор Сигнализирай
78
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 3
Радев и москва да бомбардира, неговите зомбита и жълтите павета пак ще му викат,че е русофил и с миторфанова съветник
отговор Сигнализирай
77
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
На бас че това е преброяването анкетиране е извършено с любезното съдействие на митрофанова. по идея на Червенков и Христов затова е толкова вярно да покажат че народа е слаб и безидеен
отговор Сигнализирай
76
реалист
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
До: анонимен 65 - Украйна никога, ама никога няма да изчисти едно нещо - корупцията, няма русофилство, няма русофобство, корупцията яде като тумор държавността, и не комунизма ни е виновен, не е Кремъл, нито Вашингтон, а корупцията...щото мантинелите не ни ги е сложил Путин или Тръмп, Баба Алино не ни го натрсъл Путин или Тръмп... така че ни руснаци, ни американци са ни виновни....сами сме си виновни!
отговор Сигнализирай
75
Мич
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Радев няма да изкара пълен мандат.Нещата в България ще се влошават и напрежението и недоволството сред хората ще расте.Цени,инфлация и ниски заплатаи.Орязвания на социални.Горивата и електроенергията ще продължат да поскъпват .
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Радев септември да си ходи.
отговор Сигнализирай
73
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Няма нещо , за кэето Радев да не е излъгал ! Като се почне от Боташ , олигархията , спекулата , "социалното неравенство ....! Сега се готви най-големият грабеж със този заем , и Боташ ще ни се стори като дребни стотинки !
отговор Сигнализирай
72
Манипулатори
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Аз пък нямам доверие на тези социологически агенции и приемам техните проучвания директно за неистини.
отговор Сигнализирай
71
Христо Христов
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
До: анонимен/69 "Тръмп е зад Рундьо,не забравяйте този факт." - по-скоро радев се натиска да е пред Тръмп.
отговор Сигнализирай
Новини