"Маските падат в буквалния и преносния смисъл, героите ще търпят огромно развитие", каза сценаристът на "Откраднат живот" Христина Апостолова. Вторият сезон на сериала тръгва тази вечер от 21:00 часа по Нова тв.
От него ще видим как персонажите, които са живели в лъжа в първия сезон, научават истината и ще трябва да се справят с нея. Ще станем свидетели как тя повлиява на живота им, на действията им. Покрай тези новости, голяма част от образите ще претърпят развитие. Най-силно това ще се види при героинята на Мария Кавърджикова.
Продуцентът Евтим Милошев обясни, че продукцията е заснета със средствата на киното, които са решаващи за качествена визия на сериала. Екип от над 200 души стои зад реализацията му, а до момента са заснети над 3360 сценарни страници, участвали са 6 режисьори - за трима от тях "Открадант живот" е дебют, а в снимачния процес са се включили 427 актьори.
"Ако снимахме на лента, щяхме да сме използвали над 900 000 метра", тази интересна статистика предостави продуцентът и сценарист на сериала Иван Спасов - син на оператора Радослав Спасов.
Екипът на филма посрещна днес и фенове на сериала в МБАЛ "Св. Кирил". Актьорите влязоха отново в ролята на лекари, коментирайки любопитни моменти от продължението на филма.
Сред новините, които екипът обяви, е и заснемането на видео към песента на дует "Авеню" – "Лъжа", която ще бъде част от новия сезон.
Един от най-интересните и забавни случай, развили се в МБАЛ "Св. Кирил" ще бъде представен от двамата големи български комици - Марин Янев и Стефан Мавродиев, които ще въвлекат персонала на болницата в поредица колоритни случки.
"Ще има големи обрати, любов, конфликти, при всички положения, ще сте залепени за екрана", обясни Деси Бакърджиева. И въпреки че вече познават добре персонажите си, предизвикателствата пред актьорите не спират, разказа и Янина Кашева. "За героите се откриват нови провокации, които пък ги карат да покажат нови черти от характера си, които и те не подозират, че съществуват. Именно това е интересното за мен. Намирам го за адекватно с човешката природа. Животът винаги е бил по-дълбок и интересен от нашето въображение", каза пред Dnes.bg тя.
Актьорът Александър Алексиев, който партнира и на баща си Стоян Алексиев в сериала също сподели пред Dnes.bg, че участието му е вълнуващо, но и доста трудоемко.
"Няма лесно, защото ако си помислиш, че си схванал героя, може да се подхлъзнеш и да избягаш от верността на образа. За подготовката за тази роля, той е присъствал на няколко истински операции. И типично по "лекарски" не му е прилошало, а дори напротив – поискал да си хапне пилешко филе.
Актьорът е бил зает през цялото лято, тъй като освен сериала е имал и други участия. Все пак е успял да отдели 3 дни, за да отиде на почивка с половинката си Яна Титова и дъщеричката им на южното Черноморие, където имат каравана. Двамата все още не са официално семейство, но пък вече са сгодени. "Тя още не вярва", каза Александър Алексиев.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Липсата на яснота около войната с Иран отново помрачи търговията на Wall Street
Кристофор Павлов: България може да си позволи да отлага проблема с високия бюджетен дефицит
Кадър на деня за 2 април
Румъния е похарчила 1 млрд. евро, за да защити валутата си през март
Европа прави обратен завой спрямо ядрената енергия
Свилен Колев: Покупателната ни способност се доближава до средното ниво в ЕС
Меркурий в тригон с Юпитер: Вселената изпраща вдъхновение на 4 зодии
Елдата: Безглутенова суперхрана с много ползи за здравето
Червено вино, бира или водка - какво наистина вреди на тялото
Късна емисия
Трансферна бомба: ЦСКА продава Лапоухов за 4 млн. долара
Спортът по телевизията днес, 3 април
Мачовете по телевизията днес, 3 април
Джон Хигинс пак обърна Марк Селби от 5-8 до 10-8
Новият бос на Тотнъм: Ще водя отбора и през следващия сезон
Феновете на ПАО си тръгнаха разочаровани от София
Какво се прави на Цветница – обичаи за здраве
3 домашни десерта за Цветница
Таро карта за 3 април, петък
Дневен хороскоп за 3 април, петък
Ароматен кекс с бадеми за Цветница
Турският актьор Рамазан Тетик почина на едва 37 години
"Политико": България иска помощ от ЕС срещу намеса в изборите
Дечев към варненските полицаи: Бъдете безкомпромисни
Кремъл принуждава работодателите да изпращат по двама служители за фронта в Украйна
Турция ще командва група на НАТО за Черно море до 2028 г., после поемат България или Румъния
Искане за изтегляне на американска техника от България би било необосновано
Тръмп не може сам да изтегли САЩ от НАТО, но може да отслаби алианса
Хората говорят все по-малко, установиха психолози
Voyager и Icarus Robotics ще тестват свободно летящ робот на МКС
Два редки метеорита за девет дни: Какво показват данните за болидите през 2026 г.
Meta пуска нови умни очила с разширени възможности за корекция на зрението
Товарният кораб „Прогрес МС-35“ потегли към Байконур за подготовка за полет до МКС
Учени откриха зловещи структури под ледовете на Гренландия