Остават няколко часа до приключването на президентската надпревара в Щатите. Борбата за Белия дом все още не е решена и изглежда ще е завързана до края, но освен с нападките и усилените кампании от двете страни, то тазгодишната надпревара ще се запомни и с друго – с огромното количество пародийни материали, които се породиха около нея и успяха да се разпространят заразно благодарение на социалните мрежи.
Тук ще ви представим някои от най-забавните видеоклипове, които почитатели или зложелатели на Обама и Ромни създадоха и разпространиха в последните месеци в мрежата.
Започваме с абсолютния първенец по посещения – Youtube канала baracksdubs, където вече се събра цяла серия с изпълнения на различни популярни песни от президента Барак Обама. Най-любимо от тях е неговият кавър на популярното парче Call Me Maybe, което Обама пее доста по-впечатляващо от малката Carly Rae Jepsen, а видеото вече има над 30 милиона гледания. Дуетът между двамата опоненти също отскоро е факт – с парчето Hot`n`Cold на Кейти Пери.
Gangnam Style завладя света и не пропусна президентските кампании, като пародии и на двамата кандидати, изпълняващи корейския хит, се появиха в Интернет, но тази на Мит Ромни е доста по-изпипана и развеселяваща и засяга доста от критиките към него, докато по-силната атака към Обама идва с пародията на друг мегахит на 2011 – Obama That I Used To Know.
Черешката на тортата са две изпълнения, които комбинират предишните – едновременно идват от думите на самите кандидати, но и са изпъстрени с хаплив хумор, нападащ ги по един забавен и заслужен начин. И ако не искате да слушате поредната новина по телевизията за изборите в САЩ – винаги може вместо това да си пуснете две истински класики – разбиващо смешните The Real Slim Shady в изпълнение на Мит Ромни и You Can`t Touch This в изпълнение на Барак Обама.

Кризата с автомобилните кредити може да удари по-широкия финансов сектор в САЩ
К. Ангелов: Целта на особения управител в "Лукойл" е да гарантира стабилност на доставките
Дефлационният натиск в Китай се смекчи леко през октомври
Лавров е готов да се срещне с американския държавен секретар Марко Рубио
Акция на седмицата: „Смарт Органик“ АД
Страхът се завръща на пазара на junk облигации
Бюджет 2026: ГЕРБ отказва отстъпки от увеличаване на данъци и осигуровки
"Лукойл" не може да бъде продадена за 2 седмици, каза Асен Василев
Стефани от София не е била изчезнала, можела е да изкара още дни на Витоша
Анджелина Джоли в Украйна: Беше трудно, но вдъхновяващо посещение
Шеф в ЦСКА с огромна новина за Ицо Янев
Найденов отсече: При еднакъв аршин ЦСКА 1948 щеше да води с поне 5 точки
Влади Въргала изригна: Евтините хитринки и селският циркаджилък победиха
Мареска отличи футболист на Челси
Треньорска лекция! Янев изнесе открит урок на ученика Веласкес
Никола Йокич избухна с трипъл-дабъл №6
Седмична таро прогноза за 10 – 16 ноември
Трапезата на Свети Мина
Какво да хапвате за здраво сърце, бъбреци и кожа?
Стек хапки с чесново масло и зелен фасул
Поверия за Свети Мина
Срещи след развод – как да преоткрием любовта
Деница Сачева: Изправени сме пред много сложна ситуация
Цончо Ганев: Бюджет към момента няма
Теодосий Теодосиев: Благодарение на изкуствения интелект хората в момента си омаломощават мозъка
Инж. Пецински: Състоянието на Аспаруховия мост остава критично и изисква спешен основен ремонт
Джо Байдън с критики към Доналд Трмъп
27-годишен шофьор пострада тежко при катастрофа в Прохода на Републиката
MeerKAT засече радиосигнал от междузвездната комета 3I/ATLAS
Неочаквано откритие: Момиче намери на плажа следи от гигант на 200 млн. години
Канадски учен твърди: Извънземни се крият на Луната и шпионират Земята
Учени откриха „блуждаеща“ планета, която поглъща 6 млрд. тона вещества в секунда
Може ли човек да оцелее в черна дупка
Астронавтите масово страдат от космическа болест – какво представлява тя