BGONAIR Live

Прокуратурата ще разследва смъртта на белоглавите лешояди

Извършен е оглед, иззет е и биологичен материал

Архив: Булфото

Архив: Булфото

Окръжната прокуратура в София е започнала на 17 септември разследване за откритите мъртви три белоглави лешояда в района на с. Бов, община Своге, съобщиха от прокуратурата.

Извършен е оглед на местопроизшествието и е иззет биологичен материал от намерените мъртви екземпляри.

Назначени са съответните експертизи, които да установят причината за смъртта на животните.

Разследването по делото продължава.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата