IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Руски приятел в нужда се познава


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

313
до чикаго
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Аз едни такива руски *** и български още си ги ползвам и то не ,че нямам за нови и от най -силна марка просто качеството е по добро на наще.Така ,че да те духа още вятъра на промяната там и на мен ми се работи за 5 бона не за 300 лв ,ама не си затварям очите ;)
отговор Сигнализирай
312
bg
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Amerikanskite demoni vuv Washington,D.C.zashtitavat Turcia.
отговор Сигнализирай
311
до 374
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Дон Кольо, почваш все повече да ми харесваш. Явно си патриот, но познанията ти по родната история се градят от слаби спомени от часовете в училище..
отговор Сигнализирай
310
Сексолог
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Не се бъзикайте с Руската империя щото руска мечка ще ни гази - тъй ми рече баба!!!!!
отговор Сигнализирай
309
chicago
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
369 - За едно нещо си много прав.Руснаците наистина ни купуваха *** както и ние техните,сега в условията на свободен пазар по добрите стоки които заливат руския пазар ни изместиха.Не е вярно че сме напуснали руския пазар,просто нямаме нужното качество.
отговор Сигнализирай
308
Руснак
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Виждам че на западналяците им се клатят нервите и изпадат в истерия като чуят как г-н Путин ги праща в 17-та глуха.
отговор Сигнализирай
307
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Израел,британия ,сащ и франция трябва да изчезнат това са световните биячи.Немога да ги разбера с номера от 500 години с наемници доде ще я докарат.
отговор Сигнализирай
306
Финландски снайперис
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 5
Тия "приятели" ги лекувам дистанционно от 1000 м. с 20 грама оловно лекарство
отговор Сигнализирай
305
bg
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Tova ne sa bash amerikanski zadnici,a evreiski.
отговор Сигнализирай
304
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Точно ВВС да им слушам простотиите не!Чудя се по време на воината с Аржентина какви ли ги е изкарвала??
отговор Сигнализирай
Новини