IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Путин обявен за най-влиятелния човек в света от "Форин полиси"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 14
Най-велик е *** Драгалевски бе русофилчета !
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 6
Тодор Живков е най-влиятелният човек в историята на България.
отговор Сигнализирай
36
nqkoi_si
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 19
Здравейте русофилчета с промити мозъци, *** не ви трябва, има само да се празните като чуете името му, но уви имате си Тиквун и СерГЕЙ. Колкото и да искате казаци няма да станете. Не ми четете историята, а я осмисляйте. Никоя страна с имперски интереси не носи благо на друга такава, толкова ли сте ***?! Нито САЩ, нито Русия, нито Китай им пука за България и за вас. Дерзайте!!!
отговор Сигнализирай
35
тИКВОЧА
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Първото място е запазено за мен ура ура!
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 14
.....МОЖЕ ,МОЖЕ ......И КЪМ АЗЪРБАЙДЖАН ДА СЕ ПРЕСЪЕДИНИМЕ ....И КЪМ ЧУКЧИТЕ В СИБИР!ТАМ ШЕ НАПРАВИМЕ .."комсомолски ЛАГЕР"----САМО ЗА БЪЛГАРСКИТЕ ***!
отговор Сигнализирай
33
До 18
преди 13 години
Харесвам 23 Не харесвам 4
У нас български Путин не може да има, но със сигурност има много ***!
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 16
Най-влиятелното джудже на света! Да живей!
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
аз лично очаквам да се разпадне терористичната организация НАТО..за съжаление в която членуваме и ние..е..членове сме само..но все пак -:))
отговор Сигнализирай
30
до 23
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Не е само при нас бъди спокоен, общия враг и времето работи само и единствено в полза на г-н Путин всъщност виж какво става в Словакия остави слепците на мира.
отговор Сигнализирай
29
Банкя Нюз
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
И Кратуната е номинирана за най влиятелна личност на вестник "Стършел",заслугите му са най вече в магистрало-недострояването,обратната тяга,гасенето на горски пожар с мотика и разкриването на недоброжелатели които са му манипулирали телефонните разговори с Бирата,Картофа,Асфалта,Бетона и Дюната,бизнесмени от класа :)))))))
отговор Сигнализирай
Новини