IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Русия към САЩ: Не се месете в съдебната система!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

114
мурзилка
преди 10 години
Харесвам 18 Не харесвам 19
Ч.Н.Г. Повече здраве,щастие,късмет и любов!И по малко мурзилски *** у нета.Ще Ви спирам тока като в Крим ***!
отговор Сигнализирай
113
мурзилка
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 8
Кой *** ми тури минуса?Те хората са го измислили как да не ги лъжат !Най-известният анекдот за Архимед разказва как той изобретява метод за определяне на обема на предмет с неправилна форма. Според живелия два века по-късно Витрувий, Хиерон II поръчал златна корона за дарение на някакъв храм и Архимед трябвало да определи дали златарят не е подменил част от материала със сребро.[13] Той трябва да изпълни задачата без да повреди короната, поради което не може да я претопи в проста форма, за да изчисли нейната плътност.
отговор Сигнализирай
112

преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
До казвашЧестита нова година на всички. Весел празник на съмишлениците и на опонентите.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- за американските данъци ще говорим друг път.
отговор Сигнализирай
111
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 24 Не харесвам 6
САЩ гледат чуждите проблеми сякаш нямат свои.
отговор Сигнализирай
110

преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
До Анонимен 184Не аз,англичаните го разказват този фолклор.
отговор Сигнализирай
109
мурзилка
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
До 182Волфрам: 19 250 kg/m3Злато: 19 300 kg/m3То кантара ти ясно е китайски ,ама обема как измери с електронната мензура ли?Щот има и друг метод!
отговор Сигнализирай
108

преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
До иматНа мен ми се наложи чрез съд да се отърва от американски осигурителен номер. Това ми струва почти 35000$. След като не развивам дейност на територията на САЩ,не трябва да плащам данъци там.......:) така е във всички други страни. Щом развивам дейност в бг,трябва и данъците си да плащам тук,а не в САЩ. Има неща за който само чувал,но не си разбрал.
отговор Сигнализирай
107
ГАньо
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
новина номер едно е че България отива от зле към все по-зле
отговор Сигнализирай
106

преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
До Анонимен 176Волфрамовите кюлчета не са фолклор от нашите седянки. Първият скандал избухна във Великобритания. Кюлче донесено от САЩ тежало 2 грама по малко и когато го срязали се оказало 40% волфрам.....хахахахаха
отговор Сигнализирай
105
СТРАНДЖАТА
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
Айдеееее... - Нова година... - нов Путлю...
отговор Сигнализирай
Новини