BGONAIR Live

Путин "помпа", Медведев пече. Идилия!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
щастлива крава
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 10
това телешко да не е от ембарговите конфискувани стоки, да покажат сертификата
отговор Сигнализирай
10
Пешко
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 15
До Анонимен 2,добър пример, ама кога Боко ходи да рита мач бил голем селянин и много ***. Тва путинягите сте изключително плоски
отговор Сигнализирай
9
Пешко
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 10
Странно верно как не ги е "нападнала" някоя мечка 500 кила да я тръшнат пред камерите.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 10
В клипа на химна на Атака , Волен тренира карате .. ето това мъже държавници не торби с ***..
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 19
Хахахахах, тез *** стават все по-*** и пропагандата все по-евтина.Айде да идва зимата, че да се бори с полярна мечка гол до кръста и да я тръшне, айде нямам търпение...
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 17
Е как няма да са добре тия двамата?Като милиони руснаци са супер зле заради тях!Глад,мизерия и нищета.
отговор Сигнализирай
5
Възмутен
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
"печат телешко месо"?!?!Неграмотници!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
3
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 16
Путин помпа Медведев.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 35 Не харесвам 17
Путин е велик. А ние вместо Путин си имаме една пууутка в президентството.
отговор Сигнализирай
Новини