BGONAIR Live

Путин "помпа", Медведев пече. Идилия!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

161
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Ако искаш другарю комунистически руски предателю мога да ри покажа стари паспорти на мои роднини да видиш каква националност са ги кара ли да се пишат ,не е . Българска . Да те убиват за то ва че искаш да си . Българин . Да това само коминтерна го.може . Но това е историята и никой не може да я промени . Но бъдещето да и вие не сте част от него
отговор Сигнализирай
160
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Мене тия палячовци двамата въобще не ме интересуват . Аз питам другарите ,кога партията ще обясни защо . Българските архиви са в . Москва ,защо нашата памет и част от нас е там ,. Защо и за какво бяха изхарчени четиринадесет миларда от комунистите преди 89 г и защо ние ги връщаме ,. Каде са милиардите отчисляване на работещите през периода 44.г - 89 ,.г защо ги няма . Кой ще отговори другари . Й. О . Й и кога
отговор Сигнализирай
159
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Да но пак за това подтикна . Сръбския крал да нападне . България ,или и можеби за битката край сливница .никога не си чувал ,. Тя русия винаги е толерира сърбите пред нас ,не защото са повече от нас като потенциал ,ами точно обратната ,защото винаги ги им било ясно кои сме и какво можем
отговор Сигнализирай
158
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
До ХеродотЕй, пишман историк. Рудия кара султана да влезе в законното ди право и да нахлуе с армията си в Източна Румрлия, а ти твърдиш точно обратното. Дори Божидар Димитров и Пантев, които са отявлени русофили признават това, но го обясняват с това, че Александър lll мразел Батенберг, а не че такава е била руската имперска политика. Ти стана по-голям русофил и от тях и откровено фалшифицираш историята. Единствено с цел да излъжеш колко добронамерена била Русия към нас.
отговор Сигнализирай
157
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Малко факти за другарите комунисти ,атакисти и други агенти на москва . Не карайте ли . Българи да се пишат . Македонци ,не бяхте ли харизали пиринска македония на . Тито по заръката на . Учителя и бащата на народите .другаря . Сталин годините са 45_49 другари ,предатели . Я споделете коя република щяхме са станем ,как щяхте да зачервените 1300 г история .скъпи ***
отговор Сигнализирай
156
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Само виж те в какво се превърнах ме или по точно в какво не превърнаха . Ние мразим родината си ,ние нямаме поща кауза ,ние нямаме национален идеал ,който да ни обединява и сплотява в трудните моменти за да бъдем силни и за да не бъдем забравени в някой тъмен ъгъл на света . Коя империя ни владееше и преваспитаваше прес последния половин век ,та за да търси вината в друг
отговор Сигнализирай
155
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Ами другарю за какви добри неща говориш . Бе само вие как въспита и превъзпита комунизма народа ни ,след. поколения превъзпитание от нас не става нищо . Ние сме така възпитани че ако не крадем от даржавата си , дори и един пирон значи сме неудачници . А всъщност крадем от. сбе си ,до толко намразиха ме родината си че просто.нема на каде повече . И то по съветски модел
отговор Сигнализирай
154
ха ха
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Медведът и Путин с Найк , а машините все са западни....а к'ва борбЪ падаше само преди седмица със западните шунки и сирена :))Пълни *** са и двамцата....
отговор Сигнализирай
153
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Готини почове. Дреме им на *ура за някакви си там санкции. Или какво бедните българи от гъ*а на геграфията мислят за тях.
отговор Сигнализирай
152
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Херодот е поредния неграмотен *** с огромно претенции за знания и нулево покритие. И не трий, няма нищо обидно, освен ако ти не си Херодот.
отговор Сигнализирай
Новини