BGONAIR Live

Губи ли Кремъл интереса си към Азия?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Няма логика
преди 10 години
Харесвам 25 Не харесвам 5
Буквално утре Владимир Путин ще се срещне в Анталия с лидерите на Г-20. Защо му е да го прави повторно след седмица на форума на Азиатско-тихоокеанското икономическо сътрудничество? Руският президент не е екскурзиант. Той си цени времето.
отговор Сигнализирай
Новини