IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

В Латакия посрещат руските войници с водка и... Спасибо!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

109
Аз Малдив
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 8
Франс прес като ги приказва, да беше показала и снимка на тая витрина с водка - не само да ги разказва, кой какво видял и кой какво казал.
отговор Сигнализирай
108
Кока Кола ще победи
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Набор новогодних стаканов Coca-Cola 2014-2015350 руб
отговор Сигнализирай
107
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 12 Не харесвам 17
До АдмиралъРуска армия освободителница. Скоро и ние ще имаме нужда от нея!имаш нужда от хапчета и специалист
отговор Сигнализирай
106
Ив Ал Вази
преди 9 години
Харесвам 12 Не харесвам 37
Мамо,мамо я ги виж-пияници със пушкиНе бе сине това са новите братушкиГенералът кат орел ескадрилите повеждана един за беда джипиесът му се повреждаЛатакия,латакия!гръм се чуй,пилотът прекоси браздатаНа мигът от нищото се появи той-еФ16 и му взе главатаКак са горди тез момци,един казак варди гонихиляди моми из шубраци и клони.Радост чудо беше туй и на Латакия момитеСрещат храбрите борци с пушкиИ викат от сърце здравствуйте братушкиИван Ал Вази-лето2015-септемврий
отговор Сигнализирай
105
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 4 Не харесвам 18
До Анонимен 225Братята украинци не са като рашистите бе путлераст. Гледай да изкараш късмет това дето го пишеш да го кажеш на някой украинец. Ще гледам с удоволствие как ще ти отговори.
отговор Сигнализирай
104
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 9 Не харесвам 21
До соваПитин е бодигард на сатрапа Асад и е в Сирия с единствената цел да му пази *** и да разчидтва опозицията като запази ИДИЛ.
отговор Сигнализирай
103
Ха- ха- ха
преди 9 години
Харесвам 8 Не харесвам 15
Накрая ще ги изпращат с РПГ и думите:" Пошли на хер, бля...!
отговор Сигнализирай
102
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Те и със свинско ще почнат да ги посрещат.
отговор Сигнализирай
101
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 21 Не харесвам 8
До ttМного украински *** в тоя сайт-много нещо.Колкото гладни и окъсани да са украинците за пропаганда все намират пари.Луд умора няма дето се вика.
отговор Сигнализирай
100
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 20 Не харесвам 6
"режима на президента Башар ал Асад срещу бунтовниците," ...само това словоблудство ще ти покаже, за кого работят тоя сайт и жалките му редактори, явно са на служба от ИГИЛ, и оттам нататък за който се сетите още...
отговор Сигнализирай
Новини