IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Тръмп: Бих поставил Пхенян и Пекин под натиск!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ей тоя ,ако стане президент ще подпали света
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Тракиец, китайците са поне 50 етноса. Поне. Да не кажа и повече. Има от бели като сняг до *** като гръцки етиопец. И всичките са дръпнати. НБие дето сме българи(5 милиона на кръст) имаме от доста тъмни с тъмна коса и очи до сламено руси с бяла кожа и сини очи. Та за китайците какво да говорим... А уж си начетен... УЖ ;)))
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ами ако Пекин постави САЩ под натиск? ;)))А, той май вече го постави, а? ;)))
отговор Сигнализирай
17
чичо скрудж
преди 9 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
който и да стане президент на САЩ ще гони болшевишките диктатури до дупка
отговор Сигнализирай
16
Илия
преди 9 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Забавното е, че всъщност външният дълг на Щатите към Китай е стотици милярди, и ако жълтите си го поискат дори половината да се плати веднага приключваме с Америка... Тоя Тръмп е глупав като наш "Боко тиквата"
отговор Сигнализирай
15
Атанас
преди 9 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Тръмп е просто един клоун който си играе зададената му роля.
отговор Сигнализирай
14
Безпартиен
преди 9 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Тези избори са пълен "та...ак". Без значение е, Кой е президент. Важно е Кой е шеф на федералния резерв. Тръмп успешно играе ролята на "лошия човек". Толкова усилено се опитва да стане за резил, че чак е нелепо някой да вярва, че не е нагласено. Американския народ ще бъде прецакан за пореден път.
отговор Сигнализирай
13
Berlin
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Хаха... шах с пешка. :)))Очаквам тръмпофилите да ми обяснят ситуацията.
отговор Сигнализирай
12
Striker
преди 9 години
Харесвам 5 Не харесвам 11
Въпреки, че смятам Клинтън за по-подходящ кандидат за президент, след тези трвърдения мисля, че и на Тръмп започва да му идва акъла в главата.
отговор Сигнализирай
11
Румбо
преди 9 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Очевидно Тръмп влиза в руслото на обичайната американска политика-тия неща така или иначе САЩ си ги правят.Заявката му е,че ще се промени само стилът на управление,но не и параметрите.Нищо чудно да постигне споразумение с Господарите* и да го допуснат до поста,кой знае?Те са доста гъвкави-ако Тръмп също им върши работа,защо да не изритат злобната и некомпетентна стара жена,дето няма представа на кой свят се намира?*едни хора с малки шапчици,дето държат САЩ и се имат за Богоизбрани
отговор Сигнализирай
Новини