BGONAIR Live

Джихадист уби полицай и жена му край Париж


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
Преди 20г в Израел бях шокиран как навсякъде е пълно с войници с автомати, където влизаш те проверяват -кино, заведение и т.н. Сега Европа се превръща в Израел.
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 35 Не харесвам 0
Любовтта на французите към всичко черно и мюсюлманско е пословична. От 60те години им промиват мозъците с филми,книги,учебници за Африка, Мароко,Афганистан и пропити с много мюсюлмански нотки.Мъкнат си с десетилетия чернички джихадисти от африка, а нас белите християни не ни допускаха,щото бяхме комунисти,а после станахме източно европейци(за тях значи крадци,убийци,лоши и неграмотни хора живеещи на помощи).Така че никой не им е виновен.Толерастията им се връща.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
До Кики: Целта не е полицая май, а жената работеща за правителството.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
До Антиглобалист: ООН? НАТО няма да убие скоро собственото си творение, иначе трябва да си намери нов враг като Турция или Саудитска Арабия.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
Франсетата не искат ТТПИ и американците веднага им спретнаха няколко атентата. Отрочето им ИД добре се справя
отговор Сигнализирай
16
БГ
преди 10 години
Харесвам 53 Не харесвам 1
Горкото дете, лека им пръст на двамата родители!Правителствата и защитните организации доведоха до тази трагедия! Хайде интегрирайте ги сега тези хора - виждам как ги интегрирате, избиват мъже, жени и деца!
отговор Сигнализирай
15
Антиглобалист
преди 10 години
Харесвам 31 Не харесвам 3
Пращайте 100 хилядна армия на ООН и приключвайте с тая отврат!!!
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 26 Не харесвам 0
Козoeбцитe сменят тактиката. Новата тактика е циraнcкaта ек-ек.
отговор Сигнализирай
13
Президент
преди 10 години
Харесвам 32 Не харесвам 1
ИД трябва да бъдат бомбени с Дюрекс! Тая пасмина не бива да се размножава повече хахаха.
отговор Сигнализирай
12
Али дюнерджията
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Не така брат! Ни съ убави такива работи.
отговор Сигнализирай
Новини