IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Путин ще бъде такъв, какъвто го иска руският народ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

60
до 74
преди 9 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Абе май българският народ ще го понесе по-напред. Именно заради управлението.
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Ей, тоя Путин мира не ви дава! Оставете го на мира и да погледнем себе си, че положението никак не е розово.
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
Прочетох коментара на 69,68,67 и спрях.Да говориш за един виш ръководите на една огромна държава и неиният народ само простотии и измишльотини независимо коя е държавата говори ясно и недвусмислено за културата и знанията на тези *** драскачи.Във всяка една тема те са там едни и същи ииииии плюят,храчат,мърсят и тн без да се замислят.Големи специалисти драскачи няма що господа.И като си излеят цялата злъч лягат си и спът доволно и спокоино.Голяма работа е българина с клавиетурата.
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 5 Не харесвам 14
руският народ ще си понесе последствията.всеки народ си заслужава управлението
отговор Сигнализирай
56
до 67
преди 9 години
Харесвам 0 Не харесвам 7
Пукин може и да е, ама аз не знам кой е. Статията е за един друг човек. Айде отварям граматиката че нещо май си неграмотен.
отговор Сигнализирай
55
г
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Гледайте бг и точка
отговор Сигнализирай
54
в
преди 9 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
До 69 кой си да доваш оценка на путин един никой ***
отговор Сигнализирай
53
Диди
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Той е руснак и руснаците си го заслужават.Аз съм по-загрижена за нашите братя и сестри Българи от Башкирия и Татарстан.
отговор Сигнализирай
52
BURZUM
преди 9 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Не, не сме забелязали колко е ниска културата им.Колко е ниска?
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 4 Не харесвам 20
Знете ли какво е Путин?Едно нищо. Едно нищжество. Едно фашистко нищжество.Едно момиченце, което се гримира с червилото на майка си пред огледалото, и се мисли за жена.Това му е номерът, никой да не разбере колко е жалък и дребен.
отговор Сигнализирай
Новини