IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Факти от Великата Отечествена: Сталин бил само веднъж на фронта


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

53
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Аз до колкото знам Вермахта превзема франсетата за няколко месеца. Не обратното :) жертвите са 1:4 . Мерси .
отговор Сигнализирай
52
Иван Кожедуб
преди 8 години
Харесвам 10 Не харесвам 7
Съветският летец, свалил рекорден брой немски самолети Иван Кожедуб е летял на американски самолет Мустанг !!!
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Франция най- сила ? Сигурно се шегуваш ? Хахаххахахахха САЩ кръгла 0 ? Сигурно се шегуваш два пъти в един пост :)
отговор Сигнализирай
50
Petrov
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
То и Финландия напада СССР а Полша - Чехуя, ама и това не сме го учили.
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
До 56Малеййй :) какви лъжи са ви учили повремето на комунизма. Хитлер влиза в Париж за 2 седмици ? Алооо каква Франция какви танкове? Френските танкове са най слабите , тънките и малките !За САЩ няма да коментирам...Това беше излагация което каза. Ама голяма. Да живей бай Тошо създал е милиони необразовани чеда :)
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
Сталин напада Полша и Финландия, ама това не сме го учили.
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 9
До 52Не се обаждай, че се излагаш. Много ясно се вижда колко малко си чел, и вероятно познанията ти за ВСВ са изцяло от блогове и видеоигри :) Най-модерната армия в началото на войната вероятно е била френската. Никой не е можел да лее танкова стомана като тях, техните кораби са били с най-добрите оръдия, а самолетите им са били най-лесни за производство. САЩ са били кръгла нула. Немците са стреляли с пушки от 19 век и 60% от състава на Вермахта са били чичаци над 35-годишна възраст.
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Сталин е бил пръв дружка с Хитлер.
отговор Сигнализирай
45
Не е вярно
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Това твърдение = заглавие, разбира се, е пълна лъжа.
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
До 36Толкова си некомпетентен за ВСВ , ЧЕ даже няма да ти отговарям с факти. На изречението защо име флот на русия...всичко приключи :)))
отговор Сигнализирай
Новини