BGONAIR Live

Компромат срещу Тръмп? Награда до $10 милиона


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Леко само някой да не извади още компромати срещу Килъри :)
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 22 Не харесвам 3
Крайно лявото в САЩ упорито работи за втория мандат на Тръмп. И си мисля, че този път изобщо няма да прави скъпи кампании....ами само ще си го премести от единия крачол в другия, и ще спечели отново. Защото демократската гилдия освен изнасилвачи и педофили като тоя на снимката не могат да изкарат...!!
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Еврейските фамилии пак са се скарали.
отговор Сигнализирай
15
Уйо
преди 8 години
Харесвам 19 Не харесвам 7
Десет милиона ръкоблудци са пуснали с омазани ръце по един долар в торбата на дявола Това е платата да се набеди и отстрани един човек който работи без възнаграждение Защо го плюят жидските медии Понеже е християнин и не е *** пък има пари
отговор Сигнализирай
14
Уйо
преди 8 години
Харесвам 31 Не харесвам 9
Забележете кой е срещу ТръмпТия които развращават народа Тия които превръщат дъщерите ви в уличници Да е жив и здрав Доналд !!!!!Дори Путин го харесва
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 19 Не харесвам 5
Дано Тръпми да завърже и втори мандат. За да стане ясно на всички.Разбирате ли, някои хора са с убеждението, че САЩ населението им е тъпо, ама в "Белия дом" има някакви много умни, много подли, много хитри хора, които въртят света на малкия си пръст. Не е така. Доказва се, че в Белия Дом и шимпанзе да сложиш, нищо не се променя особено много. И тук идва въпроса - защо въобще имат избори там... : ) Както и тук.
отговор Сигнализирай
12
Факт
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 8
Като гледам каква люта битка се е заформила срещу Тръмп-явно американците въобще не са в час какво става в собствената им страна!Не Тръмп докарва проблемите на САЩ,а проблемите докараха Тръмп!И Еврейското лоби естествено,щото никой не може да бъде избран без тяхното одобрение.Защо им е на Ротшилд и Ко Тръмп можем само да гадаем.Може би целта им е да компроментират президентската институция и държавното устройство на САЩ,като впоследствие поемат директно властта,кой знае....
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
За толкова пари веднага ще се появят 20 плеймейтки, които са му родили извънбрачно дете.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Е за толкова пари, някой може да го снима и през снайпера.
отговор Сигнализирай
9
Таню
преди 8 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Хъс(т)лър... Лари ФлинГ... И ще ти чукнат хонорарче ли, бе, копиwрайтърче...???
отговор Сигнализирай
Новини