IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Брониран суперджип за изпроводяк на Тони Блеър

След 10 години начело на британското правителство, Тони Блеър, който ще се оттегли на 27 юни, ще получи като прощален подарък най-скъпия автомобил, шофиран някога от премиер на Обединеното кралство

Брониран суперджип за изпроводяк на Тони Блеър

След 10 години начело на британското правителство, Тони Блеър, който ще се оттегли на 27 юни, ще получи като прощален подарък най-скъпия автомобил, шофиран някога от премиер на Обединеното кралство.

Както пише в. “Дейли мейл” подаръкът, който се казва “Ленд роувър дискавъри”, ще бъде екипиран с технология за предпазване от бомбени експлозии.

Аргументът е, че със своята безрезервна подкрепа за войната в Ирак Блеър се превръща в предпочитан обект на терористите.

Технологията, която ще го предпазва от тях, се изразява в подсилена метална конструкция, стъкла и гуми, издържащи на куршуми, и специално уплътняване на купето, което предпазва от проникване на газове отвън. Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Свят
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата