IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Израел нанесе удар по военни бази в Сирия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

192
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
До дядомраздядомразе, то бива да се лъже ама твоето на нищо не прилича. Ти ги нямаш за нищо тези израелски самолети. Все едно че са летящи тикви. От 1967 до днес има свалени 3 израелски самолета.
отговор Сигнализирай
191
дядомраз
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
С-125 е използвана и във войните в Близкия изток от страна на Сирия (сваля 43 израелски самолета през 1973) и Египет (сваля 9 и поврежда 3 израелски самолета през 1970).
отговор Сигнализирай
190
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
До Анонимен 237Не съм същият. Информацията идва от ЦАХАЛ (израелските военни сили) и е от днес.
отговор Сигнализирай
189
дядомраз
преди 7 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
С-125 Нева / Печора (название на НАТО SA-3 Goa) е съветски зенитно-ракетен комплекс със среден обсег, разработен от бюро Алмаз-Антей. С-125 има стационарен и мобилен вариант, съответно с 4 и 2 ракети на установка. Ракетата В-601 има обсег 35 км с таван от 18 км. Бойната глава е осколъчно-фугасна и има тегло от 60 кг. С такава установка сръбска ПВО батарея командвана от Дани Золтан сваля американски стелт бомбардировач F-117 и изтребител F-16 по време на бомбардировките над бивша Югославия. С-125 е използвана и във войните в Близкия изток от страна на Сирия (сваля 43 израелски самолета през 197
отговор Сигнализирай
188
Мен
преди 7 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До234 не сме чули чудно защо cnn не казва нищо и държавния департамент мълчи.
отговор Сигнализирай
187
Сериозно
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Ако това на снимката са "унищожените" от Израел ПВО-та на Асад.... Щото повече ми прилича на жилищен квартал и вероятно това са унищожили еврейските хвърчила!
отговор Сигнализирай
186
до 234
преди 7 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
A ти откъде ги "чуваш" тези новини, дай ни линк и ние да се осведомим.
отговор Сигнализирай
185
Факт!
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
До дядомразНали много им знае устенцата да свалят руски самолети и да се гаврят с тях!Единственото решение за света ще бъде пълното изтребление на Сащ и Исраел.След което пълна химическа стерилизация на континента Африка и Азия!Само бялата раса трябва да съществува а всички останали трябва да бъдат заличени веднъж завинаги!
отговор Сигнализирай
184
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
До Анонимен 245Ти не беше ли същия дето обясняваше, че лани томаховките на Тръмп "унищожили" 80% от ПВО-то на Сирия!?? Още май не си се събудил, но гледай да не си отвид, че ще настинеш и ще хванеш треска! Пък като се събудиш още някое "безаналогово" Ф-16 може да е станало на старо желязо от 160% "унищоженото" ПВО на Асад...
отговор Сигнализирай
183
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Арабите се черпят с локум и баклава по улиците за сваления израелски самолет F16, нещо което не се е случвало през последните 40 години. Самолетът е паднал в северен Израел. Пилотите са катапултирали и са в добро състояние. Самолетът е свален от иранска зенитна ракета. Война между Иран и Израел може да избухне всеки момент.
отговор Сигнализирай
Новини