BGONAIR Live

Зеленски избухна в ефир срещу Тъкър Карлсън: Спри да работиш за Путин! ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

130
анонимен
преди 1 година
Харесвам 27 Не харесвам 2
Когато свършат парите е така . Първо си тръгват наемниците, после те предават своите и накрая ти теглят куршума. Съвсем "случайно " , един ден рашалите ще знаят с точност къде си и един Орешник ще приключи войната.
отговор Сигнализирай
129
анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 43
Бих се гордея с президент като Зеленски - има дързостта да се изправи срещу Путин и да не дава шанс на злото да тържествува. А Тъкър е човек на Тръмп.
отговор Сигнализирай
128
Истината
преди 1 година
Харесвам 32 Не харесвам 4
Изтекъл ти е мандата! Бягаш от избори, като дявол от тамян! Накрая имаш наглостта да обясняваш как си бил легитимен и как ще подписваш мирния договор. Налягай си парцалите, свиквай избори и се пръждосвай от. Украйна докато още можеш!
отговор Сигнализирай
127
анонимен
преди 1 година
Харесвам 25 Не харесвам 4
Дори и такъв дебелокож човек понякога може да стопли, че го плюят, подиграват му се и не му се "радват"! Чудно как ли ще се сдобие отново с ядрени оръжия. Те , впрочем, никога не са били украински, а просто по времето на СССР са били разположени на територията, която сега се именува Украйна.
отговор Сигнализирай
126
Айляк
преди 1 година
Харесвам 32 Не харесвам 5
Клоунът взе да става агресивен, което ще рече, че ситуацията при него вече е извън контрол. Или накратко - Зеле е пътник.
отговор Сигнализирай
125
бай Владо
преди 1 година
Харесвам 27 Не харесвам 4
да де, ама това, че нарко-нациститският клоун-резидент публично си изпуска нервите е много добър признак! Означава, че самият той, въпреки консумацията на белото, вече е осъзнал, че е тотален lооsеr
отговор Сигнализирай
124
анонимен
преди 1 година
Харесвам 26 Не харесвам 3
То ако ставаше така, всички щяхме да имаме собствени ядрени оръжия.
отговор Сигнализирай
123
анонимен
преди 1 година
Харесвам 38 Не харесвам 13
Наркоманчето иска да наложи диктатурата си и на целия свят. Нагъл!
отговор Сигнализирай
122
Абе
преди 1 година
Харесвам 23 Не харесвам 9
Волдемар Киевски взимаш се много на сериозно, вече си вярвяш че си по голем от всички държавници и критикуеш унищожително сите, които не казват и една добра дума за тебе
отговор Сигнализирай
121
анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 0
Абе тоз Войводата да не е наследник на АнонимНия във форума? Защото втория май изчезна нещо, но си има достоен заместник.
отговор Сигнализирай
Новини