BGONAIR Live

„Вещиците от Буча“ отвръщат на терора на Путин с дроновете


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
До 46
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: анонимен По важно е какво печелиме ние! СССР ли?
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 3
Русия и Китай повишават стандарта си на живот, а населението на ЕС и САЩ продължава да обеднява.
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 1
Тия вещици май са роднини на оня призрак на Киев. Измислена история, за повдигане духа на укрофилите, но вече не им остана дух.
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 2
Наполеон загуби защото икономиката на Европа не може да издържи. Хитлер загуби по същата причина, икономиката на фашистка Европа не издържа на икономиката на СССР. СССР спечели не само благодарение на подвига на бойното поле, но и на подвига на хората в тила. ЕС загуби икономическата война с Русия.
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 1
Много ме кефат профилите на на жълтоговненитe кeнефници във фейса, фърлят къчове и *** кръв от яд и злоба, сега са почнали интервюто на Уитков, зелена пяна им избива от устата.
отговор Сигнализирай
40
До 47
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 5
За съжаление имам и руска част в кръвта, само дето дедите ми точно от комунизма избягаха, проста ***
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 1
Веднага тръгвам само и ти да отидеш да тpепеш лошите руснаци на фронта
отговор Сигнализирай
38
ПорЦелан
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 1
В Курск хванаха група грузинци "дроноводи". Веднага ги растреляха.
отговор Сигнализирай
37
До 36
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 8
Айде марш за северна курея като много ви харесва в комунизма. Такива на България не й трябват, нагледали сме се на мутри и олигарси
отговор Сигнализирай
36
и един...
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 2
...мармот увива шоколад :)
отговор Сигнализирай
Новини