IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

200 кораба от сенчестия флот на Путин в 17-ия пакет санкции на ЕС срещу Русия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27
Николай Стоименов
преди 15 часа
Харесвам 0 Не харесвам 2
До: Кольо Пенчев Бинев Ти си поредния простоидиот
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 16 часа
Харесвам 4 Не харесвам 3
Поредният жалък опит на ЕС и като такъв напълно безвреден за Русия. И 71 пакета и кашона санкции да измъдрят резултата ще е същия, а именно - вредата се усеща най-вече върху самият съюз. Естествено Европа продължава да е солисярна с провала Урсула - Бог да я поживи горката
отговор Сигнализирай
25
Кольо Пенчев Бинев
преди 16 часа
Харесвам 5 Не харесвам 4
Според мен трябва да бъде забранено на всички руски кораби да влизат в европейски пристанища за каквото и да е , така както на самолетите им !
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 16 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Изданието твърдеше, че председателката на Европейската комисия неоснователно е отказала публикуването на SMS-и, в които тя е съгласувала с шефа на "Пфайзер" Алберт Бурла клаузите на договори за закупуване на ваксини за Европейския съюз на стойност над 30 млрд. евро. Общият съд на ЕС съобщи още, че отменя решението на Европейската комисия, с което бе отхвърлено искането на журналист от изданието "Ню Йорк таймс" за достъп до кратките текстови съобщения, разменени през 2021 г. и 2022 г.
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 16 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
Съдът на Европейския съюз счете председателката на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен за отговорна за укриването на информация за договорите за закупуване на ваксини срещу COVID-19 за периода 2021-2023 г., предава ТАСС.Съдът призна аргументите на ищеца за основателни, се посочва в решението на съда. Обвиненията срещу фон дер Ляйен бяха повдигнати от вестник "Ню Йорк таймс" през 2023 г.
отговор Сигнализирай
22
Мара неотразимата
преди 16 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
Путин не се интерисува от чужди кораби!
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 17 часа
Харесвам 2 Не харесвам 3
Мишки от неска бъгъ трият тва що им не харесва. Що не пишете за любимата ви фон *** наркен че я признава европейския съд за далавера те са ваксината а
отговор Сигнализирай
20
Ада на чебурашките
преди 17 часа
Харесвам 9 Не харесвам 2
Този сайт е създаден за забавление и фашистка пропаганда ,така че всичко тук приемайте със смях!
отговор Сигнализирай
19
QQ
преди 17 часа
Харесвам 8 Не харесвам 5
До: За ЕС и НАТО Германия можеше да върне подводниците, ако имаше такива, обаче няма завалийката, пък и без руските ресурси няма как да си ги произведе. Ха-ха-ха!
отговор Сигнализирай
18
ДртПрч
преди 17 часа
Харесвам 7 Не харесвам 4
Санкции-Манкции! Още утре корабите ще са с ново име и под различен флаг и пак ще превозват руски петрол до който си лати за него.
отговор Сигнализирай
Новини