IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Защо Русия не харесва Ватикана като място за преговори с Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 2
А какво става с контранастъплението? Върнаха ли вече Крим?
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
Защото Ватикана е центъра на сатанизма
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
Tьn въпрос. Нито Италия нито Ватикана са неутрални страни като Турция
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 9
Путин е кръвопиец. Виновен е за смъртта на повече от милион хора. Решил е да се конкурира с кумира си Сталин.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Макрон обича да ходи във Ватикана, там на воля може да смучи дърти кардиналски книжки!
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Ми като са оставили 36 километра колони от танкове за старо желязо и бягали като пребити, защо сега европингялчетата квuчат и молят Путин за мир бе, ха хаа хааааа!
отговор Сигнализирай
26
дезинформатор
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
Чета, чета и само глпоcmu. То и Турция е мюсюлманска страна, но това не пречи. Имам чувството, че са извадени някакви думи от контекста и са дувкани и дъвкани в явно пропагандната статия, как видите ли, православните са фанатици. Истината е съвсем друга и Лавров няма как да я каже. А именно, че в един момент може да се наложи Путин да чрисъства, а Путин в ЕС налинсе сещате, няма как да стане, без някой да се направи на велик и да го арестува, подписвайки си смъртната присъда. Това е истината.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 6
Взеха Киев, ама на абордаж с разцепените си задни части. Оставяйки 36 км колона танкове за старо желязо и бягайки като пребити маст*тии
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
А бе, европрьдлета, защо искате да преговаряте с кръволока Путин който избива деца и ги яде за закуска? Какво става с победата на бойното поле?
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 6
Защото са сатанисти, то е ясно! Какъв може да е някой, който напада чужда страна, бомбардира градове, и избива хора, включително и много невинни цивилни!? Истински сатанист и масов убиец
отговор Сигнализирай
Новини