BGONAIR Live

Мицкоски няма спирка: Кирил и Методий донесли от Македония грамотността


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 5
Възможно е ако ви превземем и станете част от България, то вие сте но тук няма смели хора да ви обяснят как стоят нещата...
отговор Сигнализирай
35
опитай пак
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 3
До: анонимен"Представяте ли си ние да сме Русия"ало, ало!Коминтерна и тито направиха нацията мЪкадонска .Жоро тарабата ни гласеше да сме част от югославия.Добре ,че този го отровиха, а тито се разрита със сталин.
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 2
Тия там друга работа нямат ли..Аман от тях
отговор Сигнализирай
33
Нормално ли е?
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 0
От 10-15 години работя в една фирма, от известно време насам промениха изплащането на заплатите. През януари взехме заплата за септември, и не сме взимали нова заплата от януари. Това нормално ли е? Всичко беше нормално до 2019 година от там нататък започнаха да го правят този номер редовно. Знам, че ще даде заплатите ни, но все пак нормално ли е?
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
Те беха Югославия преди неколко години. Значи не е от тех.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 4
Представяте ли си ние да сме Русия и тоя *** да говори това? Пиши го не получил инфаркт или катастрофирал и умрял, а безследно изчезнал. Чичо Вова лично ще го закара на вилата си на езерото Байкал и да го обеси на някой бор.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 2
Именно от бг влиза щото мк е бг.
отговор Сигнализирай
29
Еврогей
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 4
Мици сакам да те любим! За политик не ставаш, много си твърдоглав. Но има палави македонско дуппе!
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 2
Македонски шовинист. Какво искаме, няма спасение от такива. Точно шовинистите запалиха войната в Украйна. Не бива да се поддаваме. Такива биха понали война и тук!
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 3
Вето завинаги !
отговор Сигнализирай
Новини