BGONAIR Live

Тръмп за плановете на Мъск: Абсурдно е да се създава трета партия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
Забелязал
преди 11 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: анонимен 21 Откакто на Мъск тейко му отиде в русия, и откакто Тръмп избомби руското проси Иран, за наш'те купппейки безспорно Мъск е добрият!
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
На каппейките пуснаха ли им нови опорки, кой е добър и кой е лош измежду мъск и тръмп? Допреди няколко седмици се кълняха и в двамата. Някой знае ли?
отговор Сигнализирай
20
Възмутен
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
А докога ще продължават да използват Америка като нещо равнозначно на САЩ? Америка е КОНТИНЕНТ, в който, освен САЩ, има още 22 държави.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Ама те пак могат да останат две партии. След като републиканската изчезне заради поразиите и глyпостите на оранжевия маймун.
отговор Сигнализирай
18
Реалист
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
Рижавият клоун може ли да използва друг речник за себе си и шайката му освен суперлативи и хвалебствия? Не знам какви грандиозни успехи му се привиждат като скапа всичко в САЩ и целият останал свят им се присмива.
отговор Сигнализирай
17
баба мара
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
шубето проработи мигновено усетиха че парите решават всичко те много добрего знаят това пожелавам на мъск да разбуни този отвратителен кошер от болниалчни старци
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
Според Тръмп и две партии са много и трябва да остане само една - Тръмпистката партия.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
Реално САЩ са еднопартийна диктатура, а учат другите на "демокрация".
отговор Сигнализирай
14
R.A.T.M.
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
В Щатите освен двете основни партии има над 38 други, които обаче имат минимално влияние върху националната политика и рядко успяват да спечелят места в Камарата на представителите или Сената. В някои щати съществуват регионални партии с по-значимо влияние, като например Върмонтската прогресивна партия.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
А какво да кажем ние със 100+ партии?!?!
отговор Сигнализирай
Новини