BGONAIR Live

Медведев нарече председателя на ЕК "токсичната баба Урсула"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

75
vencivaleri1951
преди 11 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Другарю медведев, много сте сладичък и секси, може ли една целувчица ? Само една малка цунка. Ама без езици и такива лиготии. Само мъжката. Катэ брежнев и хонекер. Ше ме направите ного щасливт. Няма да кажа на никого, ни на путягата, ни на пудела, ни на коньо, ни на митрофанкята. Само между нас си.
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
Нека чуем Руските и Украински майки, съпруги и дъщери като на какво биха я определили. Буба, хм? Буба е нещо друго и то съвсем друго от колкото Баба, па ако ще да е БабЯга
отговор Сигнализирай
73
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
Не случайно американците я отрязаха тотално, със сигурност знаят всичко за машинациите и.
отговор Сигнализирай
72
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Д жулне един Боярщник и ще му светне, явно пак е пресукал уикенда.
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
Години след скандала някаква искрица а досега трябваше да са разкрити авоарите на свързаните с тази лица.
отговор Сигнализирай
70
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
Този за да се хареса на Путин какви ли не глупости бълва.
отговор Сигнализирай
69
ха
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Да вземе пример от зам.транспортния министър дето се самоуби като го махнаха. Бушон за транспортния хаус с айропланите де не летят покрай заглушаването на ГПС и дроновете. Историк-истерик. Като седефчоф
отговор Сигнализирай
68
Я па тоя!
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Би трябвало да е доволен, че Урсулата ги твори такива, нали е враг на ЕС
отговор Сигнализирай
67
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 5
Ами правилно си го е казал дребният Медвед, даже прекалено възпитано. Както ни е подкарала, Урсула направо ще ни занули и то скоростно. Дето се вика коментаторите-атлантици няма да могат да се порадват на изкараните с труд евронадници.
отговор Сигнализирай
66
баба мара
преди 11 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 3
как може жена с 7 деца и много внуци да бъде такъв военнолюбец говори само засанкции оръжие воини аз още не мога да намеря отговора на какво основание ес сезанимава с украина праща нашите пари и какво ли още не един път не я чух да говориза мир и преговори
отговор Сигнализирай
Новини