BGONAIR Live

Урсула: ЕС е готов да отговори пропорционално на митата от 30% на САЩ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 0
Сега ще подпишат споразумение със САЩ включващо отпада на всичкото ГМО от там Честито на всички нас
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
16
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 1
"Спредведливи търговски практики" .... Я да видиш!?!? Урсулата лицемерка! Кога са били справедливи в ЕС!?! Щеше да е смешно.. .. ако не е и на наш гръб. Сега, когато САЩ се отнася към вас така, както вие към "европейците от изток" боли, нали? Пада ви се!
отговор Сигнализирай
15
Ха ха ха
преди 11 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 1
Гинеколожка в действие........
отговор Сигнализирай
14
Христо Христов
преди 11 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 9
До: Пак "страшното е че сметката се плаща от обикновеният народ." - не е страшно, а справедливо!
отговор Сигнализирай
13
Христо Христов
преди 11 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 6
До: Q4N907/11 "... или ставаме СЕЩ " - че кво ти беше лошо в Султаната?
отговор Сигнализирай
12
Пак
преди 11 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 1
ЕС вече не е фактор и всеки се подиграва с ЕС,заради слабите политици,и грешки,но страшното е че сметката се плаща от обикновеният народ.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 23 Не харесвам 1
ЕС е готов да направи точно нищо. Тръмп ще вдигне неговите още. Изобщо цялото управление на Урсула е грешни политики една след друга както вътрешни така и външни. Този съюз трябва да се разпадне. Вреда колкото искаш, а ползите са буквално на пръсти
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 1
Отвореният ЕС защо наложи мита на Китайските електрички ??? Нали искаше всички да се сдобиеме с електокари! Но нес ефтините от Китай а със скъпите европейски ***. А сега всичкото това оръжие дето европейците ще го купуваме за подарък на Зеленски от Сащ със какви мита ще е???
отговор Сигнализирай
9
Христо Христов
преди 11 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 6
До: До кога/8 "Бежанците превземат Европа," - е и? Нали гласувахте ЗА това? Какво ревеш?
отговор Сигнализирай
Новини