BGONAIR Live

Германската армия обяви, че е готова да убива руски войници, Кремъл заяви, че Берлин е опасен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 25 Не харесвам 8
Явно скоро цяла Германия ще проговори на руски,шокиращо е колко е къса паметта на някои немски политици само 80 години минаха от капитулацията на Германия,а все още има хора които искат да воюват с руснаците...явно немските политици трябва по-често да гледат руският танк дето стои пред техният парламент...
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 5
До: Христо Христов А спри с глупостите,става ли!?"Тотално" щял да унищожава!Просто връчваш каската на генерала и го пращаш на фронта,и моментално му се изпарява мерака за война!И разни рютета,зеленски и путини ще се спихнат като onиkанo мушкато!
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 6
Много долнапропаганда на война! Някакъв си германец, който за нищо друго не става освен да гърми и да си въобразява, че е гоуем мъж се бил изказал. И това е повод за заглавие???
отговор Сигнализирай
28
Що за статия?
преди 11 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 2
Всеки войник полага клетва да защитава родината си с оръжие, ако се наложи. Какво ново има тук. Ама точно руснаци бил готов да убива този германски войник (това е пропагандата). А защо Русия да напада Германия?
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 15
Гадно, но в началото бе Путин
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 8
Нали трябва да има основание за милиардите, които ще се превъртят за въоръжаване на ЕС и НАТО, иначе ще изглежда безсмислено. Ходи един с кофа и лопата и ръси пясък по Витошка, вика, че прави това срещу крокодили. - Ама тук няма крокодили му викат минувачите. - Няма щото ръсим с пясък им отговаря, ръсещия. Та и 5 процента за отбрана е ръсене на пясък.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 11
Ми да се готвят тогава за посещение на руската армия в Берлин!
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 29 Не харесвам 0
При никакви обстоятелства в наше време бели хора християни не бива да се избиват един друг. Срамота е! Всеки проблем може да бъде решен чрез преговори.
отговор Сигнализирай
23
Христо Христов
преди 11 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 4
До: Елемаг/1 "като ги знам нашите предатели политици!!" - а вие какви сте?
отговор Сигнализирай
22
Зозо
преди 11 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 17
Хахааааа, юруш на въоръжаването!!!! Сигурен фалит на СССР 2 :))))))))))))))))))))))))))))))
отговор Сигнализирай
Новини