BGONAIR Live

Германската армия обяви, че е готова да убива руски войници, Кремъл заяви, че Берлин е опасен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 36 Не харесвам 7
Германците първо да си подсигурят сигурността на собствените си граждани на собствените си улици тогава да се правят на големите бабаити
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 34 Не харесвам 7
Имам малка изненада за такива "войници" като тоя, и за такива автори на статии като тази: Ако последва война между Русия и Германия, или между Русия и НАТО, нито войниците ще играят някаква роля, нито танковете, нито снарядите! Не си мислете, че руснаците ще воюват с НАТО, както воюват сега в украйна. В украйна над 80% от населението са руснаци. Руснаците ще воюват с НАТО както воюваха с Грузия! 4 дни война, на петия беше банкета! И то- Не със снаряди, танкове и войници!
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 31 Не харесвам 10
Германската армия няма да издържи 2 седмици на фронта
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 27 Не харесвам 11
Този път няма да спрат в Берлин обаче, който настъпи могиката 3 пъти ще трябва да се разсели по Сибир и Камчатка
отговор Сигнализирай
7
мдаааа
преди 11 месеца
Харесвам 38 Не харесвам 12
Рашките да шият байряка за Райхстага... скоро ще трябва!!!
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 16
До: Z Z Z Z Z Z Жалък предател. Ще убиваш Бъ.га.ски войнизи. Споко ти ще си ърния пянал.
отговор Сигнализирай
5
Z Z Z Z Z Z
преди 11 месеца
Харесвам 25 Не харесвам 18
Готов съм да убивам НАТОвски войници, ако Русия бъде атакувана от НАТО или тя атакува НАТО.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 54 Не харесвам 12
А след ВСВ германците бяха обещали, че повече няма да правят така..
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 59 Не харесвам 8
Пак ли? Отново? За трети път? На този войник дядовците му и прадядовците му не са ли му разказвали колко много дърва за сечене има в Сибир? ***!
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 49 Не харесвам 6
Нелито Христова заработи два долара от идиотското си заглавие и статия. Браво, ***.
отговор Сигнализирай
Новини