BGONAIR Live

Мохамед пак е най-популярното бебешко име във Великобритания


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

43
Българин
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Дайте сега,а не половина приоритет и на джамиите,и ще станете пълна демокрация
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
Факт - англичаните мразят повече българи от араби.
отговор Сигнализирай
41
Grr
преди 10 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
Според данните на ЕС в топ 3 имена на новородени са Мухамед, Хасан и Фатима
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Вие тук май сте мохамедовци???А_____
отговор Сигнализирай
39
аноним
преди 10 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 0
Тия превърнаха държавите в джунгла и бунище!Западът се самоунищожава.И жителите на тия страни губят себе си,подчинявайки се на неверници!!!!!
отговор Сигнализирай
38
аноним
преди 10 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 0
Тия Мохамедовци,Муратовци са реална заплаха за цялото човечество.Зад паравана на ,,мирната'' религия се крият смърт,насилие лъжи! Светът не подозира каква заплаха представлява тази религия!Англичани,испанци,французи-цялото западно,болно общество,се самоунищожават! Държавите им се превръщат в бунища,и джунгла!И жителите на тези страни губят себе си, подчинявайки се на неверници!
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 0
Нека да позная - в УК-й, Мустафа е на второ място, а Хасан на трето
отговор Сигнализирай
36
До 35
преди 10 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
Арабите взимат цифрите които днес използваме от Индия, не са ги измислили те! Стават популярни като арабски цифри, защото европейците ги възприемат именно от арабите.
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
34
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 12
А когато са колонизиирали други земи и народи и са заграбвали богатсътвата им не са го мислили този проблем. Някой вярва, че светът се е развивал до момента само благодарение на европейска раса. С какви цифри пишем? С арабски нали? Алгебра е арабска дума. Това го давам само като малък пример, писмеността им е древна също. Имат много постижения в науката и изкуството. Ако не е "цивилизованият" запад да им се бърка постоянно, можеше и съвремието да видим много от тези хора. Вж Дубай.
отговор Сигнализирай
Новини