IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Тайната война на Русия и заговорът за убийството на немски изпълнителен директор


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
Анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Значи руските тайни служби не си направили труда да проверят дали този директор живее или не в този дом,но изпратили хора да го подпалят.Той обаче бил предупреден от великото ти,които не спят а дебнат какво ще направят руснаците и предупреждават.А за какво им е било на руснаците да го убиват,не се знае,вероятно е бил,, незаменим,,.А тайната история на палежа се разкрива сега след 3г.,, защото е била засекретена.Колко време ви отне да напишете подобна глупост и в такъв размер
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
ЛиберастичнитеПЛАЗМОДИИ от тази септична яма са светнати на всички руски тайни. Ежедневно ни разкриват тайните на Русия, една след друга. Тайни войни, тайни заговори, тайни убийства, тайни сделки....профанчетата тук, незавършили 3ти клас, но знаят всичките тайни на Русия. Путин сигурно се е видял в чудо.
отговор Сигнализирай
23
Иван
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
Какво ни интересува това нас, нормалните хора? Да го палят. Какво ни засягат нас техните си игри.
отговор Сигнализирай
22
Ъъъъъъ...
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
Само не разбрах дали някой се е пробвал да го убива тоя Пергел или младежите от неговото село са му запалили бараката, докато са пушили трева.
отговор Сигнализирай
21
баба мара
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 7
германия нахлу в ссср 1941 без много разправии избиха се над 20 милиона руснаци сегаза някакъв смешен инженер се опява в медиите малко ли военни бяха избити напоследък в русия за тях защо не говорите кои им организира убииствата
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 6
Трябва да отдадем заслуженото на евроатланти(ч)ка(та) за труда му/й да преведе цялата тази пропагандна боза. И от превода се вижда, че оригиналът е писано домашно на някой млад "талант" на заплата във фондациите.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 7
Този танк тъй хубаво балансира халбата с бира в Украйна, че го няма никакъв вече. Отиде на скрап.
отговор Сигнализирай
18
Христо Христов
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 7
Даже не е помия тази повърня, спонсорирана от ЕС.
отговор Сигнализирай
17
Славословие
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 6
На фашизма, това е цялото "четиво"
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 13
Много точно си описват механизма на действие на хибридната война на кремълските джуджаци. Обаче интересно какво е било предупреждението за палежите в самолетите на DHL, защото рязко се спряха. Според пишещите копе-йки по-долу ГРУ са благотворителна организация, едни мили такива пионерчета.
отговор Сигнализирай
Новини