IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Медведев: Ако НАТО защитава украинското небе, Русия ще разглежда това като обявяване на война


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

179
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
*** ще продължи ако трябва и повече от 8 години защото наказанието на бандеровците и техните поддръжници трябва да е по-голямо от 8те години обстрел на Донбас. Това соростаците ще го разберат по трудният начин, ще има умирай трудно 8
отговор Сигнализирай
178
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 16
И какво ще направи пияницата, ще улучи вратата на *** ли? Не знаете ли , че Медведев и Захарова са обект на подигравки и в руските жълтурски медии, заради това че са алкохолици и то явни, а не анонимни, и то им личи? Ами айде, като толкова обичате Русия, следете и тези новини!
отговор Сигнализирай
177
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 6
Давай, мечка, мачкай натовци-матовци ЕС САЩ Украйна Англия Франция. Грам не ми е жал. Ако искате даже и в София пуснете няколко бомби. Ще се полуюи перфектно. Тъкмо пак ще ни освободите от робство. Цяло НАТО снабдява Украна с оръжие и пак не могат да се преборят с ВЕЛИКА РУСИЯ. Путин разби болните амбиции и илюзии на западните нuщожеcтва за световно господство. ЕС е разорен и предстои разпад. САЩ са в икономическа кома. БРАВО НА ПУТИН И НА РУСИЯ!
отговор Сигнализирай
176
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
Мендель, Светлана още ли "воюва" с цялото Политбюро? И както се чува - винаги губи битката! ХАХАХАХАХ
отговор Сигнализирай
175
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
Медведев му казват Митко Бомбата.
отговор Сигнализирай
174
Свършва водката
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
Щом другаря Медведев го отразяват в "новините" явно в блатная е имало промоция на водка.
отговор Сигнализирай
173
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
медведев си е на работа, утре като кацне някоя ракета в нпо-то "атлантически съвет" ще има "ама въх що стана така, къде са ми опорките"
отговор Сигнализирай
172
Някакъв празнодумец
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
Човешката глупост може да бъде безмерна, Медведев е влезнал от десетилетие в роля- ролята на шута, който казва онова което е неудобно или неуместно ,а в редица случаи налудничаво.Как следва да се възприема честото нарушаване на въздушното пространство не редица страни. Русия за 3 години не се справи с Украйна.Ползването на ядрено оръжие незабавно /за по-малко от 3 минути/ще доведе до ответен удар-следователно не става освен за медийни цели.
отговор Сигнализирай
171
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
Мендель, на теб ти е обявила война цирозата, война която няма как да спечелиш
отговор Сигнализирай
170
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: ПачоАко не лъжеш ще се видим скоро...
отговор Сигнализирай
Новини