IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Лавров: Русия постепенно се отказва от термина "неприятелски държави“


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
paf
преди 5 часа
Харесвам 20 Не харесвам 15
точно така е, ама избързахте с това определение и народите се стресираха! живият пример сме ние - цял народ с русия, шепа правителство със саксонците!
отговор Сигнализирай
23
Лъжлив оркк
преди 5 часа
Харесвам 6 Не харесвам 5
До: BONZOРезултатите от изборите година след година показват 10-15% точно обратното на това което говориш и то оптимистично! В противен случай щеше да има масови протести на улиците преди да си казал че изборите са фалшифицирани
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 20 Не харесвам 22
Русия винаги е била вражеска държава на България.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 16 Не харесвам 20
И в дипломатическо и в икономическо и във военно отношение блатягите са пълни НЕможачи
отговор Сигнализирай
20
Зозо
преди 5 часа
Харесвам 13 Не харесвам 19
Руското ЩЕ цапа и мирише.
отговор Сигнализирай
19
Брато
преди 5 часа
Харесвам 16 Не харесвам 22
Колко години сте едни и същи муцуни в Русия? Айде някой нов да дойде
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 21 Не харесвам 23
Е как така е? Нали бехте силни и вилни тогава, нали си бехте самодостатъчни със стоки от Китай и въоръжение че и войска от Корея и Иран? Кво стана е Кон, да не ви свърши бензина? мутрофеевна кво ви казва е koneйkkuu?
отговор Сигнализирай
17
BONZO
преди 6 часа
Харесвам 25 Не харесвам 21
Аз отдавна негодувах от термина "неприятелска държава". Как може да нарекат България "неприятелска държава", когато 80 % от българите са с братска славянска Русия, освободила ни от пет вековно робство. Що се касае за останалата 15-20 % евроатлантическа и'змет, с продажните ни правителства, да ги наричат, както си искат.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 7 Не харесвам 7
Та колко километра останаха до Москва?
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 16 Не харесвам 15
Точен! Както винаги!
отговор Сигнализирай
Новини