IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Грозната истина зад "традиционните ценности", които Русия проповядва


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
анонимен
преди 18 часа
Харесвам 11 Не харесвам 18
Утре е някакъв празник никога не забравяйте че русия ни спасява от плащането на 400 милиона златни франка на турция и първа в света признава независимоста на българия повече уроци по история утре
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 18 часа
Харесвам 15 Не харесвам 10
Какви всъщност са традиционните ценности на крепостните, все едно са роми :)))
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 18 часа
Харесвам 14 Не харесвам 13
Жалък пасквил!
отговор Сигнализирай
8
хммм
преди 18 часа
Харесвам 16 Не харесвам 13
Евала днесчета, тролването върви с пълна сила. Западно европейците имат къде къде по-сериозни традиционни ценности свъразни със заробването на цели народи и смученето на кръвчицата им след това бавно и дългосрочно. Историята им е свързана с изколването и унищожението на цели култури. А сега? Сега е същото само че по модерен начин-например като подклаждат конфликти между братски народи и им продават оръжия които после 10 поколения не могат да изплатят, както и осакатяването на цели икономики.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 18 часа
Харесвам 12 Не харесвам 13
Аз не мога да разбера защо се пише толкова много за Русия, една доста сива и безинтересна страна, а толкова малко например за Нигерия, която има по-голям БВП от Русия, има повече петрол и природни богатства и много по-интересно история?
отговор Сигнализирай
6
Ха ха ха
преди 18 часа
Харесвам 7 Не харесвам 8
На москал ската интервизия, дето *** лер чо, не посмя да се яви на живо, ама излезе на "таливизоро" да врещи за "традиционни ценности" , първо место спечели виетнамски гей,Те таквиз са москал ските ценности:- мижи да те лажем- не ме гледай какво правя, слушай ме какво ти говоря- моето си е мое, а чуждото и то е мое- ако не украднем , не моем да заспим- ........Аааааре нема нужда, заврете си ги тез ценности на *** лер де слънце не огрява!
отговор Сигнализирай
5
Аз
преди 18 часа
Харесвам 16 Не харесвам 17
С вашата евроатлантическа злоба няма да постигнете нищо !!!
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 18 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
В момента стеит фарм арена е пълен и от вън има още толкова на поклонението на чарли кирк коя е грозната истина
отговор Сигнализирай
3
Тореро
преди 18 часа
Харесвам 13 Не харесвам 16
Мазен,пасквил..
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 18 часа
Харесвам 18 Не харесвам 13
Нема нужда да ни казвате, знаем какви крепостни навлеци са... :)))
отговор Сигнализирай
Новини