IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Дезертьорството в руската армия се е удвоило през 2025 г.


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Колко *** трябва да си за да напишеш такива ***...много скоро ще се разбере,всеки знае истината.колко *** трябва да си за да твърдиш че
отговор Сигнализирай
30
Грух
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Мдааа.. нещата за укритие явно съвсем са зле, щом таквиз неща почнаха да пробутват. .какво плачат за руската армия, я да си видят тяхната - пълно разложение.. скоро укрия приключва..факт.
отговор Сигнализирай
29
И това ще премине
преди 6 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
Държавата като политическа структура и родината като нейна морално етична категория възникват на определен етап на развитие на човечеството , очевидно като всичко друго и това ще отмре.Днес виждаме как около 10% от мобилизираните вероятно преосмислят тези понятия. Така е било при всяка от войните през 20 ти век.Днес за жалост това е доста ускорено като процес
отговор Сигнализирай
28
причината е че,
преди 7 часа
Харесвам 8 Не харесвам 2
никой що годе с акъла си не иска да се жертва заради болните амбиции на московското бункерно чекименто.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 0 Не харесвам 5
До: блата и мужицикой го казва *** с потурите с акъла на кокошка
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 3 Не харесвам 5
Пленените вагнеровци преминават в руският легион който воюва за Украйна .Рашка ще напусне доброволно окупираните територии за да избегне процеса на изритване от там .
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 6 Не харесвам 3
колкото повече губи украйна толкова повече небивалици се пишат
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 3 Не харесвам 4
богаташките синчета обаче са по клубовете в маскве, нали така?..
отговор Сигнализирай
23
...
преди 7 часа
Харесвам 6 Не харесвам 3
Загиналите и дезертиралите хохли са 1,7 млн. Не броим осакатените.
отговор Сигнализирай
22
блата и мужици
преди 7 часа
Харесвам 9 Не харесвам 7
Всеки руснак с няколко мозъчни клетки в кратуната отдавна си би камшика, емигрира в цивилизована страна и не отиде да се бие в окопите заради болните имперски мераци на кремълският фашизиран запъртак !
отговор Сигнализирай
Новини