IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Русия заплашва да конфискува активи, ако ЕС използва замразени руски средства за Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

68
antodr
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
До сега в световната история няма победител който да е плащал репарации. Урсула бълнува. Русия ще и даде от трите по дългия.
отговор Сигнализирай
67
Смешник
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
Нормално след като конфискуваш сиреч крадеш активи да бъдат конфискувани и твоите А репарации плаща победената страна а не победителя в случая Русия
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 4
рф загуби войната и дължи репарации
отговор Сигнализирай
65
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
До: анонименАло едрия, знаеш ли колко е висок Путин и колко е по висок от наркомана Зеленски. Знаеш ли колко е висок Силвестърчо по известен като Роки а един непобедим Българин Дончо Колев. Явно не знаеш, *** недоносен.
отговор Сигнализирай
64
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
Ако някой досега е останал на руZZкия битак, си заслужава всичко, което може да му се случи.
отговор Сигнализирай
63
Георги
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 13
Съветският челен опит се изучаваше в соца, но не се прилагаше много, защото беше неприложим в по-нормалните соцстрани. В КНДР го прилагаха успешно. Сега Кремльовското свръх талантливо божество се почесва неприлично и май ще си приложи само споменатия опит, защото са му подсказали/Дугин, кой друг/, че неприложимите в нормалния свят дивотии, са слънце и въздух за подопечните крепостни и само трябва да ги юрнеш към Запада за унитази.
отговор Сигнализирай
62
Сиври бюлюкбаши
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 6
Русия не ,,заплашва".Тя го прави.
отговор Сигнализирай
61
Дедо Поп
преди 1 месец
Харесвам 20 Не харесвам 4
Европейските политици крадат от всяка помощ гласувана и изпращана към Украйна. Не случайно Зеленски каза на срещата им в Берлин че едва половината от обявените помощи за Украйна достигат до украинската армия. А и всички станахме свидетели каква военна техника пристига. Древни военни запаси предназначени за скрап. Това ще стане и с руските активи. Ще размразят 250 милиарда а в Украйна ще пристигнат под 80 милиарда реални помощи,обикновено във формата на залежали военни запаси. Амин.
отговор Сигнализирай
60
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 13
дребния кгбдрислю не му стиска да назове войната войнА щял да направи незнам що си ...
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 17
явно митрофанова ще трябва да се мести в къщата на костя в максуда като комфискуваме зградата на руското посолство ..
отговор Сигнализирай
Новини