IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Украинската Венеция - градът, в който мъжете се укриват, а жените властват


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

34
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 9 Не харесвам 0
Европейската комисия подготвя общ дълг за страните-членки, с който да финансира Украйна.
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 1 Не харесвам 4
Белгия защо не иска да размрази руските активи, какъв е проблема, нали Украйна като победи Русия, и Русия всичко ще изплати с репарациите, Русия ще бъде осъдена от нов Нюрнбергски съд да плаща репарации на Украйна и на ЕС, и тези активи ще и бъдат приспаднати от репарациите. Какъв е тогава проблема на Белгия?
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 12 Не харесвам 0
Половин милиарда еуродебили вече 4 години вярват, че Украйна побеждава Русия.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 8 Не харесвам 0
А какво става с контранастъплението? Върнаха ли вече Крим?
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 0
Български за напреднали: военнослужител. Сигурно има и свещеннослужещ?
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 1 Не харесвам 6
До: Всеки Всеки руснак който е готов да се бие срещу Путин в редиците на руската партизанска армия АТЕШ е герой за мене.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 1 Не харесвам 0
В Украйна само мъжете от 25 до 60 години подлежат на мобилизация. А на мъжете които са навършили 24 години не е разрешено свободно да напускат страната. По принцип на украинската армия се плаща мисля че е по 2 хиляди долара. За някои длъжности като оператори на дронове могат да кандидатстват жени и мъже навършили 18 години. В момента е обявен конкурс за 30 хиляди оператори на дронове, повече от половината бройки вече са заети, кандидатстват и много жени.
отговор Сигнализирай
27
Всеки
преди 1 ден
Харесвам 8 Не харесвам 1
Мъж, който се укрива и бори да не стане пушечно месо, Е Герой за мен!
отговор Сигнализирай
26
Abe
преди 1 ден
Харесвам 6 Не харесвам 0
В укровермахта има 400 000 дезертьора. Сериозно ли си вЕрвате, че Бандерия ще победи.
отговор Сигнализирай
25
Ха ха ха
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: Василев Василчо, в Русия скоро се проведе втора за тази ***, частична мобилизация и приключи с месец по рано защото имаше много доброволци и бяха попълнени всички необходими бойки. И да ти кажа нещо. Ако човек чете САМО пропагандата на едната страна в конфликта , то той е пристрастен.. или платен. Този който чете информация и от двете страни и критикува слабостите им НО без да взема страна е БЕЗПРИСТРАСТЕН и знае истината. И това няма нищо общо с русофилизъм или русофобия... ТИ от кои си?
отговор Сигнализирай
Новини