BGONAIR Live

Кои държави отказват да въведат еврото, Полша въобще не мисли за него


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

107
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 3
Днес евроатлантическите еничари национални предатели ликуват. Разрушиха България. Сега могат да си починат доволни. Унищоиха я със същата стръва, с която едно време еничарте са били пращани срещу родните си места. Сега, техните наследници гореспоменатите евроатлантици, продължават тяхното дело!
отговор Сигнализирай
106
ще се сетите
преди 5 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 7
Затова на следващите избори се гласува за националистически партии,не за ПП/ДБ и Герб.
отговор Сигнализирай
105
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Това са държави с правителства на народа , а не от печалбари.
отговор Сигнализирай
104
Днес
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
Добре ли ви плащат господарите, та триете всички неудобни коментари, за да заблуждавате хората???
отговор Сигнализирай
103
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 4
Нали досега ни лъгахте, че еврото е задължително в Европейския съюз?
отговор Сигнализирай
102
Тьотя Мутрофонова
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
От днес, 1 януари 2026 година любовта към Русия ще бъде заплащане единствено в ЕВРО!
отговор Сигнализирай
101
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
хак да ви е на всичи празноглавци
отговор Сигнализирай
100
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 2
Аз си направих вече фирма в Щатите да се оправят останалите
отговор Сигнализирай
99
Замир Безгеев
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 8
До: Тьотя Мутрофонова като всички партийци с потекло, копейкин и лупинга отчетоха дейност точно толкова, колкото да си земат от митрофанка парите, и точно толкова малко, като да не им се случи квот стана с пешо танка
отговор Сигнализирай
98
2025г
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 6
САЩ не се интересуват повече от Европа, Европа вече не е нужна на САЩ. САЩ интересуват ли се от Германия - да, и особено от немската автомобилна промишленост, но - на територията на САЩ. Произвеждайте, развивайте се, но заводите в Америка, с американски работници. И цялата тази ситуация се оформи окончателно през 2025г, когато България реши да се откаже от националната си валута и се присъедини към Еврозоната.
отговор Сигнализирай
Новини