BGONAIR Live

Британската армия е изненадана от липсата на „престижно“ руско оборудване в Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

95
Щирлиц
преди 5 месеца
Харесвам 28 Не харесвам 2
Заграбването на руските територии до Урал се отлага за неопределено време...За пореден път.
отговор Сигнализирай
94
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 35 Не харесвам 4
Колективният запад стана за смях в украйна.Русия си взима своето...
отговор Сигнализирай
93
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 32
Колко е гадно да си руснак в момента, направо не искам да си представям :( Горкичките.
отговор Сигнализирай
92
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 27
Тъжно е, родителите ни се кълняха в тази сила, тази неземна мощ СССР. А те са разпасана команда, се оказа.
отговор Сигнализирай
91
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 24
Липсата на "престижно" оборудване си е много сериозен повод да им се присмива човек. Освен че не излизат от леглото без две-три водки.
отговор Сигнализирай
90
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 20
Очевидно е, че не ползват Т-14. Ако ги бяха вкарали в действие, войната щеше да свърши преди 3 години. Още на ниво "специална операция". А то каква стана... Или главите им са пълни с ла.йн.а, или изобщо нямат технологично превъзходство и чакат някой да дойде да ги изрине все с външните им тоалетни. За пет минути, както стана наскоро в Южна Америка.
отговор Сигнализирай
89
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 3
липсва което не е неободимо - без него ще ги дотрошат ...
отговор Сигнализирай
88
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 3
Отново преразкази по картина . Професор Вучков ли ви пише статиите ?
отговор Сигнализирай
87
Ти да видиш...
преди 5 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 6
Прихванали са Кинжал, ама Пейтриът даде фира. Руснаци показаха снимки. Украинци не показаха нищо. Ако Украйна имаха лазерно ПВО, може да им повярва човек. Ама така е смях и ластици.
отговор Сигнализирай
86
До 98
преди 5 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 3
До: До 96Плащаме общо $ 4,4 млрд. Смятай сега, колко струва един от тия таралясници за нас и виж, колко плаща примерно една Полша. За нас цената е х3,5 Що така? Нали УЖ сме съюзници?
отговор Сигнализирай
Новини