IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Руски църкви проведоха молебен, за да "вразумят" жените, планиращи аборт


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

74
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
Защо нашенските свещеници не проведат един молебен с цел вразумяване на българските мъже - да започнат да стават бащи още докато са на 28-30 г., а докато навършат 35 г. да са създали поне по още едно дете?
отговор Сигнализирай
73
Горд Бял Расист
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 4
ами Аз и без Друго - НЕ бих искал и да докосна Жена, която е Убила или Възнамерява да Убие - Собственото си НеРодено Дете!
отговор Сигнализирай
72
Смех
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
лилипутът антихрист ходи на църква - оксиморон
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
комунист в църква това е лицемерие
отговор Сигнализирай
70
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: анонимен 67 Мога да ти кажа че жените в Русия са нараснали от 13 на 15 милиона през последните 4 години с тенденция разликата да стане на 16 милиона след година.
отговор Сигнализирай
69
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: анонимен66 Ами не са руски,а британски.Ти явно не знаеш къде се намираш.
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
До: анонимен 65 Той и Сталин докато беше жив твърдеше че убитите руснаци във войната са 7 милиона колкото отчетоха и германците, но когато умря станаха 27 милиона. Така че като си замине Путин ще чуеш горчивата истина.
отговор Сигнализирай
67
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
Програмата на Хитлер лебенсборн руски вариант.Насърчаване на жените да раждат без съпрузи като децата се признават за законнородени.Фрида от АББА е такова дете.Няколко пъти излезе по ТВ че всичките открити след войната деца родени в Германия по тази програма бяха евакуирани в САЩ.Американците продължиха тази програма с вече поорасналите деца и правеха опити в създаването на нова Раса.А в Русия жените са с 13 мил. повече от мъжете.Поне половината са в детеродна възраст.Проблема е много голям.
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
До: анонимен 65 Радвай се на фалшифицираните руски статистики, но имай предвид че те са предназначени за руската публика която вярва на всякакви чудеса разказвани им от бандитите в Кремъл.
отговор Сигнализирай
65
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: анонимен63 Ами,аз рускини тук не съм виждал скоро.Ама съм гледал статистика за загубите и е точно обратното,На един руснак се падат 10 украинеца.Така,че не вървиш
отговор Сигнализирай
Новини