BGONAIR Live

Хит в социалките: Защо германци се преселват в Русия и масово ли е?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

110
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 7
Руснаците си прибират спящите клетки. Напечено стана...
отговор Сигнализирай
109
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
Гледал съм много клипове в YouTube направени от българи снимани в Москва и до 350 км извън Москва възхищавам се на перфектните пътища супер заредени магазини и спокойният живот на руснаците Никъде не видях гейски атрибути или нацистки лозунги
отговор Сигнализирай
108
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: 113Каква пенсия ти се привижда и какъв Спецов те гони :):)
отговор Сигнализирай
107
USA SUPER КИРО НОФ
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 6
УКРИИНЯ ПОНЕ ИМА ЕИН ПРОСЯК САВЕЦКИ ЕВРЕИ ОТ КРИВОИ РОГ ! А ВИЕ НЕМАТЕ НИШТО !
отговор Сигнализирай
106
Дако
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
с 1500 евро пенсия...там ще са царе
отговор Сигнализирай
105
113
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
Спираме ти пенсията. Спецов ще те те издири и ще те запорира жестоко
отговор Сигнализирай
104
Констатация
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Никой нрмален човек не тръгва просто така в друг град, камо ли пък в друга държава. Първо отиваш, гледаш, проучваш, може дори да останеш за година - две, докато понаучиш езика, да си потърсиш работа.... абе с една дума да поживееш и да прецениш: да се преселиш ли в тази държава или не, особенно пък ако имаш и семейство!
отговор Сигнализирай
103
ТОВА СА ТЮЛЕНИ
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
ШЕ ПРЕВЗЕМАТ КРЕМЪЛ ОТВЪТРЕ
отговор Сигнализирай
102
Да
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 6
Време е да си разчисним държавата от наглите украинци,както в сайтовете така и по морето .Стига сме ги хранили.Колкото по-дълго ги храним.толкова по-нагли стават
отговор Сигнализирай
101
Баланс
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
Много дойче и малко веле!
отговор Сигнализирай
Новини