BGONAIR Live

Хит в социалките: Защо германци се преселват в Русия и масово ли е?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

130
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
129
Забелязал
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
1. Няма лоша реклама!2. Няма и безплатна реклама! 3. Нали така?
отговор Сигнализирай
128
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
До: анонимен141 Още един уркашанец си въобразил,че някой трябвало да ходи някъде
отговор Сигнализирай
127
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
До: немецАко бяха 5 дали щяха да пишат ,а вкобчи тоз каскет да работи ! А видимо не допускаш ,че щом може да не са руснаци,нищо че говорят на руски ,ама главното е да се изходиш против Русия ,а нищо че си ....
отговор Сигнализирай
126
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
Българите сме толкова велики, че забравяме всичко, щом господаря ни привика.
отговор Сигнализирай
125
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 5
Кой съчини тази помия , да се констатира колко нашенци от тези безмозъчните отидоха у рашка ,ако се намери един да му се даде ефир .
отговор Сигнализирай
124
Забелязал
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Идилията ще се спихне, когато им се развали поршето или ги заболи зъб...Тогава ще се сетят за немската социална и здравна система!
отговор Сигнализирай
123
немец
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 3
До 128 - вярно майтап... 5 човека на кръст са заминали за блатная и ей на новина... В Хамбург почти няма ватман или шофьор на автобус да не е руснак. Аз лично познавам три зъболекарки - една от Краснодар, една от Одеса, една от Красноярск. А що още народ има учители, програмисти - все свестни хора и са се махнали от блатная защото е "най-свободната" страна на света...
отговор Сигнализирай
122
Хахаха
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
Юруш към россия. Там е прекрасно. Очень харашо даже.
отговор Сигнализирай
121
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 6
Ама тук трият всичко, дето не е в услуга на ФОН ДЕР Л Райна!
отговор Сигнализирай
Новини