IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Сиярто: Украйна е на лов за хора


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

60
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 4
до 59 А пък трроловете по принцип не коментират правата на човека, но не знам защо. Изключението само потвърждава правилото
отговор Сигнализирай
59
Тенгри кан Владетел
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Другото, което каза Таня на въпрос за украинците в руската армия, тя каза, че това са хванати и мобилизирани насила мъже от окупираните територии, които по този начин трябвало да докажат лоялността си към новият господар на територията. Нещо подобно на нашите васали по време на турското нашествие, от които най непослушен бил Иван Шишман. Той вместо да се присъедини към османските войски, отивал да воюва срещу тях. Затова се превзема и Търново. Ако не се присъединиш към руснаците, биваш убиван.
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
Колкото Тръмп изтече в канала, толкова и Орбан ще изтече в канала. Даже и с избори по румънски и молдовски няма да успеят да го свалят от власт. Други мерки трябва, други мерки, фашисти!
отговор Сигнализирай
57
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 8
Поправка - Украйна е на лов за руснаци, а не на хора. Всеки месец хиляди нови наторяват украинските поля.
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
до 58 като те тормози Сярата, не я доближавай
отговор Сигнализирай
55
Наблюдател
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 8
Да си лае на воля, скоро Орбан и шайката му изтичат в канала!
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
До: до 57 Именно, но русофоба с тази теза за конституция, насилствена мобилизация се опитва да оправдае един фашистки режим, като се крие зад някакво национално законодателство.
отговор Сигнализирай
53
до 57
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 4
Аот кога фашистите се трогвате по някакви права на човека?
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Освен конституция има харта за правата на човека. Според нашето законодателство междунарадните договори имат приоритет пред националните закони и конституция. Следователно първо ще погледнеш какво казва хартата за правата на човека по отношение на службата на войника по време на война и тогава ще цитираш конституцията!
отговор Сигнализирай
51
Йосиф Кобзон
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 5
Кани всички български путинисти на концерт. Осигурени са им места на първият ред!
отговор Сигнализирай
Новини