BGONAIR Live

Тръмп: Техеран се обажда, пита как да сключим сделка


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 0
Ako Иран издебне и взриви самолетоносач, ще го наречете "акт на тероризъм". Но виж - да ударим кораб, на 6000 км, който е акостирал в чуждестрнно пристанище, в техни ходи, ей така, да убием 180 души на борда - това е напълно нормална акция. Искам само да напомня - САЩ не е ОБЯВИЛА ВОЙНА НА ИРАК! Сащ води "специална БОЙНА операция". На практика, САЩ прави това, което Япония направи на САЩ с флотта им - разлиакта е, че сега е "геройство".
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 12
Ha чaлмuтe мaй uм ce gpъnнa roвнoтo?
отговор Сигнализирай
27
Ром"с
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 2
Как би казала баба ми .."тоя лаже по бедер от влашки ром..".))
отговор Сигнализирай
26
Руската пропаганда
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 6
До: анонимен21Не прави хората т.ъпи. Тя просто ги намира!
отговор Сигнализирай
25
Само питам
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 9
До: анонименАбе, умник, досега Иран, Северна Корея и Китай на Украйна ли помагаха? Ако другарят Си заповяда на васала Путин да спре, войната веднага ще бъде прекратена!
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
Вече ми се повръща от тоя. Жалко, просто ще бъде употребен
отговор Сигнализирай
23
Морския
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
Трябва да си много изперкал за да мислиш, че всичко в геополитика е сделка. Управлението на недвижимостта в Ню Йорк и управлението на Иран са различни неща. Както и продажбата на парцели в Манхатън и преотстъпването на територии в Донбас.
отговор Сигнализирай
22
Факт
преди 3 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 1
Сащ са агресори и терористи, света трябва дасе събуди...
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 5
Русия вече 4 години войува сама срещу 50-60 държави в украйна а краварските гащници се умориха за една седмица. и търсят други да им помогнат.Нали много плямпаха да влизат с пехота в иран ако им стиска но нямат дупара.
отговор Сигнализирай
20
Да
преди 3 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 3
Поредният фейк.
отговор Сигнализирай
Новини