BGONAIR Live

Руската икономика е навлязла в зоната на смъртта, Путин се моли на олигарсите за пари


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

282
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
Докато Русия залага на безкрайните ресурси, Сащ залага на печатарските машини и заплахите. Кой ще издържи. 300 млрд срещу 35 трилиона държавен дълг.
отговор Сигнализирай
281
Евро Атлантик
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
Русия всеки момент се разпада от 3 години! Ракетите ем свършиха отдавна и сега замерят Украйна с откраднати перални!
отговор Сигнализирай
280
Раша
преди 2 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 6
Расия скоро ще се разпадне. Защо в България се учи руски език? С Расия вече нито бизнес може да се прави, нито туризъм. Все още има гламави българи, които си дават децата да учат руски език. Не си осакатявайте децата.
отговор Сигнализирай
279
Обективен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 6
Путинофилията и Тръмпофилията вече са доказани психични заболявания ! И Путин, и Тръмп са егоцентрици-психопати, жалки човекоподобия с болшевишки манталитет ! Путин не е руснак, а юдо-хазарин ! Целта на юдо-хазарския диктатор Путин е да разрушава Русия и света !!! Путин е чудовищно творение на КГБ ! Путин реално мрази Русия ! Заради Путин цял свят намрази Русия, явно това е целта на нацисткият юдо-хазарски диктатор Путин !
отговор Сигнализирай
278
Алекс
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 6
Нефт и газ на рекордни цени,а Путин се моли за пари.Дали? Слабо вероятно.
отговор Сигнализирай
277
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
Вие съвсем спряхте да се уважавате. Да, да, за вас пиша.
отговор Сигнализирай
276
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 7
Руснаците ще се избият едни други, за радост на останалия свят
отговор Сигнализирай
275
Смехурко
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Това сън ли е или мечта?
отговор Сигнализирай
274
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 11
Цените на петрола няма как да помогнат на Рашка-Парашка,защото й горят терминалите.
отговор Сигнализирай
273
скрийте си
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 11
Бг умре и без зона не ви лие срам?????
отговор Сигнализирай
Новини