BGONAIR Live

Руската икономика е навлязла в зоната на смъртта, Путин се моли на олигарсите за пари


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

262
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 7
Като така масово се заричат с увереност хора от коментарите, че Русия със сигурност ще се разпадне и Европейският Съюз ще излезе икономически победител... Ще си признаят ли, че са били с промити глави и повече не трябва да си изказват мненията, ако това не се случи? Щото трябваше да се случи преди 4 години, пък те хъс и убеденост не губят. Колко време трябва да мине за утихне този ентусиазъм?
отговор Сигнализирай
261
Борис Немцов
преди 2 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 5
Докато Путин не унищожи Русия,няма да се спре!
отговор Сигнализирай
260
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 1
Не напразно се казва, че всеки народ си заслужава управниците.
отговор Сигнализирай
259
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 6
Руската икономика никога не е излизала от зоната на смъртта, просто тоя въпрос не се дискутираше.
отговор Сигнализирай
258
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 14
Русия и без пари да останат гъмжи от ресурси нема да останат гладни а розовите европските пуделчета и ганчовчета свършиха им оръжията,парите газ.петрол ресурси всичкИ голи като църковни съсели се чудят на кого първо да се надупят.САЩ-КИТАЙ-РУСИЯ-ИНДИЯ-АВСТРАЛИЯ.
отговор Сигнализирай
257
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 8
Това стриже,дои и трепе руското стадо вече 27 години. Не народ,а скотиняк!
отговор Сигнализирай
256
Русофилчев
преди 2 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 9
Навремето Рейгън беше казал че ще дойде време руснаците да ядат пушки.И това време вече дойде.
отговор Сигнализирай
255
Путин
преди 2 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 7
Путин победи .... Русия.
отговор Сигнализирай
254
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 6
До: анонимен246Още едно украинско куку
отговор Сигнализирай
253
Резидента
преди 2 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 6
Още в самото начало на войната казах,че Русия ще се разпадне веднага след "победата". Всички феодални републики там дагестанци, буряти, чеченци и пр. оскотели племена ще искат независимост. А печелившият ще бъде Китай. Всичко на изток от Урал ще стане Китай. Гламавите рашани със своето самочувствите на пабедители, по нищо не се различават от "великият" северно корейски народ.
отговор Сигнализирай
Новини