BGONAIR Live

Руската икономика е навлязла в зоната на смъртта, Путин се моли на олигарсите за пари


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

92
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
До: ТУК НЕ Е РОССИЯ.А кой казва,че я тия,които си милслят,че тук е Украйна!
отговор Сигнализирай
91
така
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
като кажат....три дни до киев.....абе, амсалаци, за какво им е киев, лвов, - полета, угар, целина за кукуруз и жито, няма никакви природни изкопаеми и суровини!....руснаците си взеха каквото им трябваше, а зеления плъх, европата и байдън с пръст отзад!
отговор Сигнализирай
90
Червено старче
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
абсолютно неграмотно болшевиче които петно името БАН, създадена от царя
отговор Сигнализирай
89
Дрийм Тийм
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Йомахат! Йомасол! Узнали? Dieter Bohlen. Deutschland & Russland: Traumteam? Krieg & Wirtschaftskrise!
отговор Сигнализирай
88
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
Кабаева веке му туря рога ....дрона не се вдига . Слава Украiни
отговор Сигнализирай
87
тц тц тц
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
В 21 век да водиш войни за повече земя е тежка диагноза. Не му стига пръстта. Понеже в Русия е малко. И най-смешното е, че Путин не постигна целите си. Завзе една трета от Донбас и военната му машина забуксува. Оказа се, че нито разполага с голяма армия, нито притежава прословутата руска военна технология. Всичко е било една куха пропаганда за сплашване на останалите. На фронта сме със стари танкове, мотопеди и коне. И пушки на повече от половин век. И на този резил да свършиш и парите...
отговор Сигнализирай
86
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
Приказките, че Русия умирала са от 1916 г. и ,че капитализма загнивал са от един и същ източник измислил теорията за капитализъм, феодализъм, социализъм, робовладелско общество известен с нечистоплътността си сред своите съвременници.
отговор Сигнализирай
85
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
Тъкмо се връщам от пазар.Хляб,сирене,2 консерви, цигари,1 бут пепси и пластмасови вилица лъжица и ножчета. 34 евро. Няма инфлация и е много евтино.
отговор Сигнализирай
84
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Тази статия не е нищо друго освен напразни розиви шорошки и либерастки ч@**футски надежди говежди...
отговор Сигнализирай
83
ТУК НЕ Е РОССИЯ.
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 5
СЛАВА НА ЛЕВСКИ И СТАМБОЛОВ, ЧЕ НЕ ГИ ДОПУСНАХА
отговор Сигнализирай
Новини