BGONAIR Live

Руската икономика е навлязла в зоната на смъртта, Путин се моли на олигарсите за пари


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

82
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
Квартира около хиляда евро, джобни пари няколко стотин евро плюс застраховка за кола и здравна застраховка плюс детски за децата, това са около 2 хиля евро. 10 милиона украинци по 2 хиляди евро - 20 милиарда евро се ръси всеки месец европейския данъкоплатец да издържа украинците в Европа.
отговор Сигнализирай
81
от БАН
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 6
Седнали робите бълхи на Сорос да одумват великата кафява мечка, че козината и била рошава. Най-смешното е че го правят от съветската си панелка, ползващи тока от съветските електроцентрали, пиеш че вода от съветската водопреносна система по интернета прокаран от съветското БТК. Абе вие и два грама акъла нямате.
отговор Сигнализирай
80
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Думам ти дъще...сещай се снахо...в очакване на самоУбити ..покривни и терасопрозоречни инциденти..неочаквани здравословни проблеми..транспортни..колосване на *** с новичок...чайче с полоний- въобще спецотделите са пълни с разработени схеми и номера...
отговор Сигнализирай
79
Педерастичен евроид
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ох, добре поне, че ние европейците минахме на зелени енергии от вятърни мелници и слънчеви панели.
отговор Сигнализирай
78
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
За сметка на това Европейска е в масов цъфтеж и скоро ще върже.Смешници.
отговор Сигнализирай
77
Юсуф Разширителя
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
Навлизам в зоните на с-мрад-та на всякакви изнежени русофилчета. За контакти пишете тук
отговор Сигнализирай
76
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
Руският бюджет прелива от долри заради войната в Иран.
отговор Сигнализирай
75
мхмммм
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
Този клоун, който причини такива страдания на народа си, ще бъде най-хуления човек от своите щом режимът му падне. Ще ходя аз до магазин, да се записвам за връзка картофи...за другата седмица...евентуално. И това в страната на картофите!
отговор Сигнализирай
74
Ееех ибрици
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
Какво времена, а? Не само че няма да дочакате фалит на РФ, ами и ще пълните руската хазна здраво - живи да не бяхте,какво доживяхте
отговор Сигнализирай
73
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
РУСИЯ ДНЕС Е НАЙ ГОЛЕМИЯ ЗАТВОР В СВЕТА. СЛЕДВА ГО КИТАЙ - НАЙ ОТРОВЕНАТА СТРАНА В СВЕТА.
отговор Сигнализирай
Новини