BGONAIR Live

Руската икономика е навлязла в зоната на смъртта, Путин се моли на олигарсите за пари


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

52
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
ЧАСОВЕТЕ НА КЪСИЯ СА ПРЕБРОЕНИ.
отговор Сигнализирай
51
Свиреп
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: NZ, к е л е ш, би ли ми направил една тръба?
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Супер. Затова пък ние сме в клуба на богатите. Урсула каза, че може и да на тъмно и на студено да стоим, но руски газ няма да купува. Nice, a? А?
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 2
Предложи .... Моли .... Следващият път когато Путин вземе думата, може вече да им е приберал цялото състояние, а не прости вноски, или колкото дадат.
отговор Сигнализирай
48
мда
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
И ракетите са свършили...
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
До: анонименА ЗА ТРИ ДНИ ЩЯХМЕ ДА СМЕ В КИЕВ И ДА ПИЕМ КАФЕ. СЛАВА НА УКРАЙНА
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Да бе Путин се молел на олигарсите, които Кремъл създаде от села и паланки, трудно откриваеми на картата, но с имоти за милиони в най скъпите градове а децата на Кремъл с имоти до Айфеловата кула- та тия милионери направо хвърчат от балконим прозорци, стълби и така си заминават даже семейно....тях и нашите олигарси някой да попита от къде са им милионите?!
отговор Сигнализирай
45
спукан капут
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
А оня спукан контрацептивен предпазител Зеленски реве във Вашингтон "Путин не иска да спира войната". А ти защо ревеш за мир бе, контрацептив спукан, нали побеждавате с цялата военна мощ на НАТО и целия обединен запад с 95% БВП! Нали на Русия са и нужни 100 години да окупира Украйна, нали икономиката и е рухнала. Какво става с контранастъплението? Върнахте ли вече Крим?
отговор Сигнализирай
44
аха...
преди 2 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 2
е, ако я окъсат като марко на косово поле, ще почнем да събираме капачки за тях, ний сме спецове в тая дейност!
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Добре де, как може някой още да вярва на такива статии? От 22ра година, Русия се разпада на всеки 3 месеца, според нашите медии, измират по милион руски войници всяка година, а Украйна все достига Бородинското поле с нейните контра-офанзиви... Обаче в същото време Русия можела да обяви война на НАТО през 28ма и затова трябва Европа да харчи огромни бюджети за оръжие вместо за икономическо възстановяване. 2 + 2= ?
отговор Сигнализирай
Новини